Wpis z mikrobloga

20/100 #100dniwszystkieswiaty

NUCLEAR WINTER - It's Time For A Change


No dobra, to dzisiaj ta zapowiadana zmiana frontu.
Bez zbędnych wstępów, przechodzimy do rzeczy.

Niecałe dziesięć lat temu, w Hiszpańskiej Valencii, czwórka przyjaciół postanawia założyć zespół. Jego nazwa to Nuclear Winter.
Chłopaki mają wtedy po 15 i 16 lat i jedyne, o czym marzą to grać i czerpać z tej gry jak najwięcej frajdy.
I właśnie na takich aktywnościach upływały im dni. Czas spędzony razem podczas prób czy pierwszych publicznych występów, nie poszedł na marne.
Zaledwie kilka lat później, już nie chłopcy a młodzi mężczyźni, mogą pochwalić się sporym bagażem koncertowym oraz rozpoznawalnym i ukształtowanym, dzięki temu, własnym brzmieniem.
Między próbami a występami panowie stawiają też nieśmiało pierwsze kroku w studiu nagraniowym, by trochę oswoić się i wypróbować w nowej sytuacji.

Zdobyte dzięki temu doświadczenie mogli wykorzystać dopiero latem roku 2017, kiedy po dwóch latach przygotowań weszli do Elephant Studies, by zarejestrować swoją pierwszą Epkę.

Ta ukazała się niecały rok później. Pięć kompozycji, zebranych na krążku pod tytułem "It's Time For A Change", miało zaprezentować szerszej publice, wypracowany przez długie lata, styl formacji.

Mając już na koncie swój debiut wydawniczy, grupa postanawia skupić się na zdobyciu jak najszerszego grona słuchaczy. Planują, że rok 2019 ma być kluczowy dla ich rozwoju, więc idąc za ciosem, promują najnowszy krążek gdzie to tylko możliwe.
Szukając nowych wyzwań i chcąc sięgać jak najdalej, nie ukrywają, że następnym krokiem będzie trasa poza Półwysep Iberyjski.

Warto posłuchać: It's Time for a Change, The Wolf Song

#muzyka #rock #heavymetal #hardrock #nudzimisie i może trochę #gruparatowaniapoziomu ¯\(ツ)

Zainteresowanych większą dawką muzyki zapraszam do obserwowania #wszystkieswiaty lub śledzenia mojego podcastu na FB. Wszystkie ważne informacje znajdziecie poniżej.

Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli okażecie wsparcie dla mojego muzycznego projektu dodając go na Spotify do obserwoanych lub na YouTube czy Mixcloud do subskrybowanych. Lajk na Facebooku czy kilka gwiazdek na iTunes też nie zaszkodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzięki za uwagę i do usłyszenia jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k.....a - 20/100 #100dniwszystkieswiaty

NUCLEAR WINTER - It's Time For A Change

...
  • Odpowiedz