Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Prokurator1990: hehe, akurat żonka to ogląda więc i ja śledzę półokiem . Mam wraęnie , że ten aktor jest troszkę niższy. Niemniej za wizytę w szopce i wyprobowanie wszystkich polewek dałbym wiele :))
  • Odpowiedz
@tataxxl: Podbijam poprzeczkę :]
Nie jestem na diecie (jem, co chcę), a dzisiaj zdążyłem "zjeść" jedynie kubek słabej kawy. W dodatku dzisiejszy trening też już mam zaliczony.

Jaki masz na dzisiaj jadłospis?
  • Odpowiedz
@tataxxl: tylko dieta? jakieś treningi, ruch? cukrzyca wynikła z trybu życia (jedzenia) czy dziedziczna sprawa, jeśli to w ogóle tak działa, bo nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 6 tygodni i minus 15 kg to nawet zbyt dużo.
  • Odpowiedz
@tataxxl: aaa to przewidziany spadek, nie założenie? Jestem ciekaw, co taka ekspertka wymagała od Ciebie przed rozpisaniem diety? Oprócz oczywiście wywiadu jakieś badania? Znasz mniej więcej kalorykę, w jakiej będziesz się obracał? Jaki koszt takiego zamieszania? Współczuje. Szedłbym w jakiś rower/trenażer na Twoim miejscu, bo chyba jakoś technicznie idzie to rozwiązać.
  • Odpowiedz
@S7-1500: Sam byłem zaskoczony , że jest taki indkes. Dotąd spotykałem się zawsze z BMI, ale wielu specjalistów w tej dziedzinie brało te wyliczenia przez palce. Babka postawiła mnie na jakiejś wadze i wyliczyła współczynnik otłuszczenia.
  • Odpowiedz
@tataxxl: podobne wymiary mam, 11kg chudszy ale tez z cukrzyca i od miesiaca na diecie jestem (ʘʘ) Do tego jeszcze rower i super jest, czasami się zechce jakiegoś hamburgera to dłużej na rowerze pojadę, spale z 600kcsl i można opedzlowac XD
  • Odpowiedz