Wpis z mikrobloga

@Nirin: chcesz mi wmówić że Clark Kent, reporter z Daily Star to Superman? xD no niezły joke, człowieku, przecież oni nawet nie są do siebie podobni, jak człowiek z wadą wzroku(przeciez nosi okulary) i ubierajacy sie jak typowy podrzedny pismak ma byc superbohaterem? Weź człowieku usuń konto
  • Odpowiedz
  • 3
@Nirin Podobno w komiksach superman nosił okulary z iluzją, magią czy inną jakąś manipulacją.Nie zmienia to faktu ze jest to kompletny ass-pull tak jak jego wszystkie moce.
  • Odpowiedz
@Damiax: wiedziałeś? bo ja chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Then, in Spring 1940 (Action #23), without any in-story explanation, the newspaper suddenly was referred to as the Daily Planet, an especially amusing development for Kent and Lane, who were abroad and in the midst of a multi-issue storyline when their place of employment changed names (the alteration had been made earlier in
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: szczerze to miałem własnie problem z przypomnieniem sobie nazy tej gazety a że wiki podała "Daily Star" to wziąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale miło że chociaz po czesci miałem racje
  • Odpowiedz
@Nirin: Superman jest #!$%@?. Wszystko ma najzajebistrze, więc jedyna opcja to kryptonit. Jakiś zbir dostaje w łapy kryptonit i #!$%@? Supermana. Oczywiście on w końcu ogarnia sytuację i #!$%@? zbira. Właśnie zaspojlerowałem wam 95% historyjek :P.
  • Odpowiedz