Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki jest wg Was sens zycia w przypadku faceta opisanego ponizej? Oddane glosy bez komentarza nie sa brane pod uwage.

Wiek: 28
Wyglad/wzrost: 5/10, 1.8m
Praca: 15k
Znajomi: paru przegrywow i przegrywek
Zwiazki/seks: nigdy nie dali
Hobby: jakies mam
Zadowolenie z zycia: 2/5

#zwiazki #seks #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Jaki jest sens?

  • Masz fajnie, zyj dalej 45.5% (55)
  • Nie jest najlepiej ale mimo wszystko warto 37.2% (45)
  • Nie warto 17.4% (21)

Oddanych głosów: 121

  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoim sensem życia jest praca nad rozwijaniem inteligencji emocjonalnej i umiejętności interpersonalnych, bo ten element:

Praca: 15k

zestawiony z pytaniem o sens życia, świadczy chyba o jakichś brakach w tym zakresie. Naprawdę przyzwoita sytuacja finansowa powoduje, że z automatu ubywa ci cała góra problemów, których chyba sobie nie wyobrażasz jeżeli w ogóle zadajesz takie pytanie. Osobiście nie rozumiem jak można w takim wypadku narzekać, bo dla mnie np brak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Choćbyś miał wygląd 10/10 i harem to w końcu i tak by doszedł do głosu 'ból istnienia'. Nie szukaj sensu życia w zewnętrznych aspektach, dzieci są szczęśliwe między innymi dlatego że po prostu żyją, nie oceniają samych siebie i wartości swojego życia :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: problemy pierwszego świata, bo nie ruchałem i mam wygląd 5/10 no ja #!$%@?. Masz ręce? masz nogi? masz pracę? masz zdrowie? to pomyśl o tych co tego nie mają, a nie się użalasz bo nie ruchałeś i baby nie masz. Są ludzie w gorszej sytuacji i nie użalają sie tak nad sobą. Doceń może to co masz, a nie #!$%@? z siebie robisz w internetach
  • Odpowiedz
OP: @SnowFox: nie rozumiem (glos wazny)
@Eugeniusz_Zua: mnie nic nie bawi juz (glow wazny)
@kult_cwaniaka: jestem swiadomy ze nie mam tych umiejetnosci. Najgorsze ze powodem tego chyba jest moja uroda, bo nikt nie chce przez to ze mna sie kumplowac a dziewczyny nie zagaduja ani nie usmiechaja sie
@Huannn: @neminem: ale wszyscy chadzi jakich znam, nawet jezeli sa biedni (trzeba sie postarac zeby byc biednym bedac przystojnym) sa szczesliwi wlasnie dlatego ze kogos maja i maja powodzenie. Hajs jest nizej w hierarchii niz akceptacja ze strony spoleczenstwa
@Zielony_Ogr: argument, ktory podales jest inwalida. Zyje w kraju gdzie norma jest posiadanie 2ch rąk i nog tak jak i norma jest (choc
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tym się zgodzę, że poczucie bycia kochanym i akceptowanym jest rzeczą która determinuje odczucie szczęścia (wracając już do tych dzieci - czują się kochane przez rodziców). Więc to może być jakaś przesłanka gdzie uderzać, ale będziesz na pewno potrzebował dużo cierpliwości żeby znaleźć miłość (i nie szukaj jej na tinderze bo tylko pomyślisz że żadna Cię nie zechce).

Inny punkt widzenia to pustelnicy/mnisi wśród których wielu pomimo zewnętrznej
  • Odpowiedz