Wpis z mikrobloga

FragMental uznał że to najlepsze perfumy ever.
Setki razy natknąłem się na wychwalające pod niebiosa recenzje. Podobno też żaden klon nie zbliża się do oryginału.
Głównie za sprawą zmieszania, które recenzenci wywyższają do rangi dzieła sztuki.
Nic nie wychodzi przed szereg, ani tytoń ani koniak, za to mamy coca cole ? w otwarciu. Idealna mieszanka której nikomu nie udało sie sklonować. Dzieło sztuki perfumeryjnej bo tak je wycenił Twórca Roja Dove ? Czy naprawdę to prawdziwy król z rodowodem, a nie wybrany przez lud jak aventus ?

Roja - Enigma
Wiem że musze mieć w kolekcji chociaż 10ml, ale czy 26zł/1ml to w ogóle realny zakup ? Nie wiem 10zł dałbym na bank, może 15, a Wy ile byście dali najwięcej za najlepszy sztos w Waszej kolekcji ? Tak z ciekawości, zastanawiam jak daleko można się posunąć, gdzie jest Wasze stop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
SnoobDuog - FragMental uznał że to najlepsze perfumy ever.
Setki razy natknąłem się ...

źródło: comment_ro8oeSGfR6pxAaAedewYyvboHk3oZQWm.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: Jeżeli miałaby to być broń ostateczna do użytku tylko na specjalne okazje to chyba byłbym w stanie zniesć te kilka złotych za psik. W końcu nie na takie głupoty wydawało się kupę siana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SnoobDuog: jakby to było coś najpiękniejszego co powąchałem w życiu to mógłbym dać do 20zł/1ml ale to i tak mały dekant, natomiast w ciemno nie wyobrazam sobie, nawet po wychwalaniu przez recenzentów
  • Odpowiedz
@langigd: Pytanie już nawet było z pominięciem Roji, ile w ogóle można dać za mililitr :) Ja chyba max z 10-15zł.

Mój drugi nadsztos Creed Jardin d'Amalfi, niestety też wykracza po za mój hamulec :)
  • Odpowiedz
@SnoobDuog:
Jakby portfel potrafił udźwignąć to, to nawet i 100/ml mógłbym dać :D
Oczywiście pomijając kwestie, czy warto, bo to już są takie pieniądzę, że chyba żadne perfumy nie są tyle warte.
  • Odpowiedz
@SnoobDuog: a ja z kolei trochę w drugą stronę się przechylam. Zanim zainteresowałem się tematem, to myślałem, że dobre perfumy muszą być bardzo drogie. Owszem jest kupa świetnych niszowych zapachów w wysokich cenach, ale też jest wiele bardzo dobrych w cenie poniżej 1-2pln/ml ( dla mnie, z takich topów to np. niektóre propozycje lalique, bogart czy choćby Moschino Uomo?)
  • Odpowiedz
@SnoobDuog wzięłabym za te 26zl/ml, ale tylko z flakonem. Balabym się że odlewka się popsuje, stlucze, przepadnie. U mnie odlewki mają krótki i okrutny żywot xD
Ale ja nie mam granic, granicą jest zasobność portfela
  • Odpowiedz