Wpis z mikrobloga

mogła nie niszczyć mienia publicznego, ale nie ona walczy o wolność wlepeczkami na przystankach i słupach


@Pan_Mefedronu: Żadnego mienia publicznego dzbanie nie niszczyła. Miała wlepki na ubraniu.
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Co? Po pierwsze to ochłoń, bo po twoim wyciąganiu pochopnym wniosków i nadużywaniu XD widać, że strasznie emocjonalnie do tego podchodzisz. Nic nie pisałem o żadnych "pedalach do gazu" tylko o tym, że powinienem móc wyrażać zdanie o jakiejkolwiek grupie chcę.
  • Odpowiedz
może jestem #!$%@?


@Fafnucek: jesteś. Do tego jaka praca u podstaw o czym ty pieprzysz XD Policja aresztuje obywateli za nic, minister spraw wewnętrznych i administracji chwali się tym w mediach, a dla ciebie wlepki są zbyt hardkorowe? XDDD Ogarnij się chłopie i wrzucę to jeszcze raz bo się popłakałeś jak przystało na to kim jesteś naprawdę XDD
  • Odpowiedz
@dingi_dong: już się wysrałaś? Już sobie poprawiłaś humor swoją wielką rewolucją anty-kaczystowską?
Taka praca u podstaw, żeby ludzie chodzili na wybory i byli świadomi tego, kogo wybierają. Ktoś ten rząd wybrał i ktoś go wciąż wspiera, a pewnie 3/4 tych, co teraz płaczą, że ich państwo gnębi zamiast iść do urn, to sobie siedziało przy niedzielnym piwku.
Ale teraz, o panie!, teraz to my musimy się podnieść z kolan i nalepić
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Ale zapiekło XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ty niczego nie bronisz, ty po prostu lubisz przemoc policyjną religijnego państwa i jesteś najzwyklejszym hipokrytą jakim się najzwyklej gardzi. Żadna ściana tekstu nie zmieni tego kim jesteś naprawdę XDD
  • Odpowiedz
Działania prewencji w obliczu największej manifestacji w Polsce na której dochodzi do pobić, kradzieży, aktów wandalizmu

Maryja z tęczową aureolą

@CthulhuFanatic: XDDDDDDDDDDDDD tak myślałam, że to wszystko to jedna wielka lipa.

Odbiegłaś od tematu

Nie, to ty uciekasz od tematu policyjnej przemocy wobec artystki tworzącej Maryję z aureolą na zatrzymania bandytów XDDDDDDDDDD Jesteś niepowazny. I tak powinieneś puknąć się w łeb, jeżeli serio uważasz te dwie rzeczy za równe
  • Odpowiedz
@dingi_dong: Taka prewencja, że ludziom z rana służby wchodziły do domów i konfiskowały laptopy/telefony.
Dobra dziewczynko, bo manipulujesz każdym jednym moim zdaniem.

Nie, to ty uciekasz od tematu policyjnej przemocy wobec artystki tworzącej Maryję z aureolą

W pierwszym komentarzu napisałem, że powinna mieć do tego prawo. Tak samo zresztą jak każdy do komentowania innych grup społecznych. Rozumiesz co to znaczy prewencja? Ludziom wbijali na chatę za to, że nic nie zrobili.
  • Odpowiedz
@CthulhuFanatic: Powtórzę:

Prewencja przed największą manifestacją u grup rozpoznanych przez służby jako niebezpieczne ze względu na fakty takie jak burdy, rozróby, niszczenie miasta, wyrywanie bruku, drzew, starcia z policją, pobicia, kradzieże

Typiara wkleiła tęczę do Maryi i przykleiła do budynku, ale nie dostała mandatu czy zarzutu "dewastacji mienia", a policja aresztowała ją by prokuratura przedstawiła zarzut z art. 196 k.k.


Nie widzisz w tym różnicy, bo po prostu masz gwóźdź w
  • Odpowiedz