Wpis z mikrobloga

Boże, jak kisne z wszystkich co uważają ze slaby wynik z matury tak mocno przekresla czyjes zycie i szanse na studia xD

miałem 35% z matmy podstawowej, z 10% z rozszerzonej, dostałem sie na zaoczną infe którą skończyłem z wynikiem 4, szkoła publiczna (politechinka gdańska), a teraz dobijam do 6 lat doświadczenia w IT

hurr durr xD
#matura #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_f6V8L0YVv2wsqUBwKEMt7Cgbsiz45Eld.jpg
  • 97
No faktycznie, super wyczyn xDDD


@Kliko: xD a to jakieś #!$%@? zawody, kto sie na dzienne dostanie? Dyplom mam identyczny, jak wpisze sobie dzienne to nawet nikt nie bedzie mogl sprawdzic xD
ale na zaocznych ma tylko znaczenie to, że w ogole zdałeś. Poki płacisz jesteś studentem.


@ArdianArdian: a, bo na dziennych za powtorki sie nie placi?

U nas z 250 studentow na koniec zostało z 40. Na zaocznych. Reszta zrezygnowala albo wyleciała.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
studia w IT sa i tak kompletnie niepotrzebne, liczy sie skill i exp


@Rabusek: jak już go masz to oczywiście tak, ale początki bez studiów bywają ciężkie, a myślę, że już za parę lat papier zacznie się znowu liczyć - no ale zobaczymy jak się rynek wysyci do końca
@Jednofazowa_kaczka_wskazujaca Uczelnie mają podobny program dużo zależy od wykładowcy.

@Sigmanus Potwierdzeniem moich słów jest to że większość klasy #!$%@?ła na korki ze wszystkich przedmiotów maturalnych..

Ja chodziłem tylko na angielski na który chodziłem tylko dlatego że lubiłem rozmawiać z nauczycielką po angielsku będąc z nią na równi.

Także do matury z każdego przedmiotu przygotowywałem się sam xD

To, rozbieżność w wynikach uczniów jednego nauczyciela opiera się na kilku czynnikach...

Umiejętności nauczyciela w
@Rabusek: oczywiscie ze nie powinny, ale widac jakie to jest teraz proste i zalosne ze moze w tym pracowac kazdy (bo kazdy jest w stanie wykrecic taki zalosny wynik xD)
I od razu uprzedzam nie mam bolu dupy, bo sam pracuje w tym zawodzie xD