Wpis z mikrobloga

@astri: taki młody chłopak mgr (chyba) z historii jeździ autostopem po świecie. Głównie Rosja i demoludy ale ostatnio był ja Bałkanach i USA kanał na yt prowadzi
@Kajok33: Misza nie chciał robić biznesów z kanału, typu sklep z koszulkami i inne. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $ , więc się rozstali "koledzy"-chociaż Pater ma tendencje do innych rozstań :)
Więc po powrocie z Hameryki Misza poszedł do roboty xD popracował jako kurier parę dni i zwątpił hahaha haha. Więc zroumiał że Rudy miał racje, ale sie do tego nie przyzna. Teraz ma nowego zjebo
@Kajok33: ogólnie śmieszne, ja tam lubię oglądać Miszę bo jednak chłopak ma jaja żeby spać na mrozie w śpiworze, czy koczować gdzieś na Syberii xD Oraz jest z wykształcenia historykiem, ma dużą wiedzę historyczna, a jak wypije to przynajmniej filozofuje, a nie drze ryja i nie udaje eskperta od wszystkiego w towarzystwie
@DonJohnsonXIII: no czasami mu odwala i mądrzy się na niektóre tematy i gada głupoty... jak ma początku go oglądałem to go dążyłem wielką sympatią i nie dał bym na niego powiedzieć złego słowa, ale po czasie jak go trochę pooglądałem na żywo na livach to trochę ta sympatia spadła
@DonJohnsonXIII: XD no livów nie oglądam bo przeważnie są w takich godzinach, że mam co innego do roboty. Ogólnie ostatnio coraz mniej YT oglądam tylko słucham, bo powoli już nic ciekawego tam nie ma... może to wina tego, że się starzeje. Pamietam jak dawno dawno temu dostałem pierwszego lapka ( kurde wtedy to był sprzęt, nowiutki sony vaio, jeszcze leży schowany z sentymentu, reanimowany chyba 10 razy ) i oglądałem yt