Wpis z mikrobloga

2 #codzinnamaryjaztecza (zrobiłem w lepszej jakości, bo tamte wcześniejsze to były screenshoty zdjęć plakatów xD)
Btw - proliferzy rozwieszają plakaty martwych płodów na rynkach miast i przed szkołami - meh, spoko
Pro liferzy rozwieszają plakaty z kłamliwymi informacjami dotyczącymi homoseksualistów - bardzo spoczko, keep goin
51 latka rozwiesza druki Maryi z tęczą w aureoli - JA PIERDZIELE OBRAZA UCZUĆ, ARESZTOWAĆ, MSWiA OGŁASZA WIELKI SUKCES, ZŁAPANO POWAŻNEGO TERRORYSTE
XD
#bekazkatoli #neuropa #bekazprawakow
Reepo - 2 #codzinnamaryjaztecza (zrobiłem w lepszej jakości, bo tamte wcześniejsze to...

źródło: comment_H8G4Czet5Kh6pQfRgfHySwqaYkjbTjfo.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: taka tęcza w trakcie deszczu jest po prostu gradientem i pomiędzy masz różne inne kolory, czegoś tak głupiego nie jesteś w stanie zrozumieć? xd Wg twojego poprzedniego komentarza ma 7 kolorów, tymczasem wrzucasz później pryzmat z wyraźnymi 5 kolorami xddd
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Dobra udowodniłeś, że jesteś ignorantem i nie da się z tobą rozmawiać, nie chodzi ci o fizykę, chodzi ci o nazewnictwo. To, że pomarańczowy był nazywany czerwono-żółtym nie znaczy, że był tym samym co czerwony xD

Btw weź nawet sprawdź definicje w Wikipedii, masz tam jak byk napisane:
Pomimo faktu, że w tęczy występuje niemal ciągłe widmo kolorów, wyszczególnia się z reguły następujące barwy: czerwony (na zewnątrz łuku), pomarańczowy,
  • Odpowiedz
@Reepo: to był zabieg polityczny, który miał na celu pokazanie mediom na całym świecie, że polska to kraj konserwatywny z tradycjami i niezachwianą wiarą. Ot zagranie pisu na nosie unijnej dyktaturze poprawności politycznej, a że #!$%@?ło lewą i prawą stronę to nic. Narodem podzielonym łatwiej kierować ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Reepo: Jeszcze będzie się na wikipedię powoływał xD. A idź pan w xD

Wiem, że nie sprawdzasz haseł, które Ci daje bo #!$%@? Ci nie pozwala, ale zachęcam do kolejnego sprawdzenia haseł:

1) barwy proste (nierozszczepialne)
2) barwy złożone
  • Odpowiedz