Wpis z mikrobloga

2 #codzinnamaryjaztecza (zrobiłem w lepszej jakości, bo tamte wcześniejsze to były screenshoty zdjęć plakatów xD)
Btw - proliferzy rozwieszają plakaty martwych płodów na rynkach miast i przed szkołami - meh, spoko
Pro liferzy rozwieszają plakaty z kłamliwymi informacjami dotyczącymi homoseksualistów - bardzo spoczko, keep goin
51 latka rozwiesza druki Maryi z tęczą w aureoli - JA PIERDZIELE OBRAZA UCZUĆ, ARESZTOWAĆ, MSWiA OGŁASZA WIELKI SUKCES, ZŁAPANO POWAŻNEGO TERRORYSTE
XD
#bekazkatoli #neuropa #bekazprawakow
Reepo - 2 #codzinnamaryjaztecza (zrobiłem w lepszej jakości, bo tamte wcześniejsze to...

źródło: comment_H8G4Czet5Kh6pQfRgfHySwqaYkjbTjfo.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@Reepo: to może poczytaj o tęczy LGBT, to jest konkretny wzór z jasno określonymi kolorami, jak każda flaga zresztą. i taki właśnie został wstawiony w Maryję, więc intencje są jasne.
https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99czowa_flaga_(ruch_LGBT)
nie bronię katoli itd, bo mnie też rozwala, że ktoś to uznał za obrazę uczuć religijnych i aresztował babkę xD ale nie zakłamujmy teraz rzeczywistości. mimo wszystko jest różnica między tęczą a tęczą.
  • Odpowiedz
@Reepo: Nie pierd..Wystarczy zadać pytanie.W jakim celu ktoś dodał tęcze do wizerunku Maryi.Żeby obrazić.

Na forach "szlachty" (określenie "profesora" Stępnia) ożywiona dyskusja, jak by tu jeszcze bardziej obrazić Markę Boską (nazywaną tam "Maryjką") Wygrywa propozycja niejakiego G... Majora, żeby domalować jej "wielkie sutki"


Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Reepo Totqlna #!$%@?. Dzieciątko zdyskryminowane fioletowym i ma mniej tęczy. Jak już to każda głowa po jednej tęczy a nie na współę. Nie mówiąc o tym, że kolory powinny przenikać się płynnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja #!$%@? jedna i druga strona tej inby daje o to za duzo #!$%@? co nie zmienia faktu ze najpierw srodowisko lgbt wklada se kij w szpychy na jadącym rowerze a potem narzeka ze panstwo i kościół sie nad nimi zneca @Reepo
  • Odpowiedz
51 latka rozwiesza druki Maryi z tęczą w aureoli - JA PIERDZIELE OBRAZA UCZUĆ, ARESZTOWAĆ, MSWiA OGŁASZA WIELKI SUKCES, ZŁAPANO POWAŻNEGO TERRORYSTE


@Reepo: @hosearkadiomorales: @chudinho94: a może warto zwrócić uwagę gdzie rozwieszała co? wszyscy się #!$%@?ą do tej tęczy, ale ona akurat tu jest najmniej istotna.

Tak wygląda
  • Odpowiedz