Wpis z mikrobloga

#apple #iphone

Co wybrać Iphone 7 czy 7 plus?

Bez komentarzy pt - dopłać do X itd. Tak wiem, to lepszy telefon, ale mój budżet pozwala na 7 ew. 7 plus (nówki). Używane mnie nie interesują.

Za 7 plus przemawia wg mnie większa bateria, która nawet przy większym ekranie pozwoli na dłuższy czas pracy na baterii.

Mamy tu jakiś użytkowników 7 plus, którzy wypowiedzą się jak ten telefon leży w dłoni?

Ewentualnie ktoś ma porównanie (miał oba modele) i chce podzielić się wnioskami? Z góry dzięki
  • 8
@MolestaEwnement: co do rozmiaru plus a zwykły to jest kwestia przyzwyczajenia, na początku plus moze wydawac się za duży, ale po kilku dniach jak będziesz brał zwykły telefon do ręki to będziesz się dziwił co on taki mały, no ale tak naprawdę to wybór należy do ciebie

-dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu
-większy ekran
-podwójny aparat z możliwością zdjęć portretowych

czy

-krótszy czas pracy
-mniejszy ale za to bardziej poręczny
@MolestaEwnement: Panie, dopłać kurła do Xr! Mówię ci!
XD

Ale bez żartów, jeśli planujesz zmienić po roku, dwóch to bierz siódemkę. Jeśli natomiast planujesz używać dłużej to nie kupuj.
iPhone 7 to aktualnie najstarszy telefon jaki oferuje apple. Za rok już go nie będzie. Za 2 lata zacznie się degradacja przez software. A za 3 lata będzie działał tak wolno że nie będzie chciało Ci się go używać.