Wpis z mikrobloga

Zaraz chyba sam coś sobie przepisze jak tak dalej pójdzie. Czy tak cholernie trudno jest przedzwonić i odwołać wizytę jeśli się wie że się nie przyjdzie? Nawet jest przypomnienie o wizycie i numer na który trzeba przedzwonić żeby ją odwołać. Po majówce mam co drugiego pacjenta i siedzę bez celu w gabinecie.
Inni robią overbooking i wizyty co 15 minut. Zazwyczaj się sprawdza, czasem najwyżej kogoś się zbada pobieżnie, nie wytłumaczy się działania leków czy działań niepożądanych.
Jak nie przyszedłem raz na umówioną wizytę do fryzjera to przedzwonil do mnie i pytał czy jestem poważny i czy wiem że stracił przeze mnie pieniądze.
Czemu my się tak nie szanujemy nawzajem?

Ja #!$%@?

#gorzkiezale #lekarz #psychiatria

Już mi lepiej. Wolałem się wyżalic tu niż przenieśc emocje na następnego pacjenta.
  • 9
  • Odpowiedz
@Waltz: O widzę, że mamy tu psychiatrę to się zapytam:
Wybieram się w najbliższym czasie do psychiatry bo depresja (,) od jakiegoś czasu chodzę na psychoterapię
ale w ostatnich tygodniach czuję, że jest ze mną gorzej (zmęczenie,senność, brak koncentracji, problemy z nauką, nieradzenie sobie ze stresem), domyślam się, że oprócz depresji może to być jakaś nerwica i lęki.
Czy powinienem zapytać/zasugerować jakąś substancję czy zdać się na
  • Odpowiedz
@Wiggin: wiem, że nie powinienem tego czytać, szczególnie że sporo negatywnych komentarzy na temat psychotropów jest pisana przez ludzi siedzących przed monitorem w foliowych czapeczkach
  • Odpowiedz
@Waltz: W Warszawie i okolicach to masakra jakaś, dzwonię do kliniki a tam Pani mi oznajmia że terminy to jakieś ponad rok i Ona sama nie wie na kiedy bym się dostał xD pomyślałem że to może jakiś żart ale NIE XD
  • Odpowiedz