Wpis z mikrobloga

Witamy z powrotem, nostalgło moje turbinowe serduszko ()
Proszę Państwa, no myślę że tego dżentelmena zna cały świat. To był nie kto inny tylko słynny Andrzej Borowczyk. Urodzony w Łodzi, zamieszkały w Rzeczypospolitej Polskiej. Nie zaglądaliśmy mu do paszportu, więc nie wiemy jakim legitymuje się wiekiem, ale nie mniej jest tutaj gościem jak widzieliśmy telewizji Eleven. Wychwyciły go oczywiście Mirki na wykopie w Eleven. Jest tutaj z resztą tych Celebrities troszkę więcej, jest także słynny komentator Mikołaj Sokół. No chyba nie muszę dodawać, że Andrzej Borowczyk kiedy pojawił się tutaj w studiu, no wzbudził sporą sensację, narobiłbym tutaj powiedziałbym nawet lekkiego bałaganu. Uwaga większości Mirków przeniosła się z Williamsa na słynnego Borowczyka, także dobrze, że schowano go bardzo szybko do studia Eleven
#f1 #kubica
jaxonxst - Witamy z powrotem, nostalgło moje turbinowe serduszko (。◕‿‿◕。)
Proszę Pań...

źródło: comment_l9qA9V3DwDnGtPNjfCjPn6XmIAX18zmQ.jpg

Pobierz
  • 9
@pablonzo: Wiesz bo tak racjonalnie jak zatrudniasz 2 komentatorów , jeden zna się na F1 i na piłce nożnej a drugi tylko na F1 i też ten poziom znania się na F1 jest porównywalny , to rozrachunek jest dość oczywisty.
Zresztą w ostatnim Eleven F1 bodajże Gąsiorowski stwierdził że 4 miejsce w konstruktorce zajmie Racing Point...no można się spierać , nie nierealne ale trochę szalone xD...

Ale oczywiście szkoda, lubiłem go