Wpis z mikrobloga

Angie żałuje wejścia do programu, bo pokazali jej relacje z Igorem. No ja #!$%@?. no chyba wiedziała, że jak się będzie lizać z facetem na wizji to się to pokazę w tv. no jaka to jest manipulacja? No kazali jej się do tego wyra położyć? nie kumam #bigbrother
  • 12
  • Odpowiedz
@olya: no bo co to za wstyd? Wstyd to kraść. A że dziewczyna z chłopakiem się całowali i leżeli w łóżku w programie tv. 20 lat temu to był szok, a teraz? phi
  • Odpowiedz
@Bigbrother: mnie też tym najbardziej wkurzała, jak ostatnie karynisko "ja nie chciałam, to alkohol, to tylko kolega, nic nie było takiego". I jeszcze w międzyczasie powtarzała o "swoim Tomaszu". Sama z siebie zrobiła idiotkę, nawet TVN ją oszczędził, bo wielu głupich akcji nie pokazał, a ta płacze.
Mogłaby zrobić dokładnie to samo, tylko przestać gadać te swoje głupoty i by jeszcze na tym zyskała (np mówić, że jej Igor bardzo się
  • Odpowiedz
@taalarek: no dokladnie. jak czuje, że "mleko się rozlało" to trzeba umieć sprawę obrócić na swoją korzyść. a nie #!$%@?ć, że manipulacja, bo ludzie głupi nie są i swoje widzieli.
  • Odpowiedz
@Bigbrother: mnie najbardziej rozwala jak ona gada i gadała ciągle w programie o tej manipulacji. Ok najlepsze akcje są pokazywane w tv, ale niech nie zapomina, ze są ludzie którzy oglądają też streama poza odcinkami w tv. Tam ewidentnie było widać co robila, jak się zachowywała. Więc gdzie tu manipulacja. Czysta prawda.
  • Odpowiedz