Wpis z mikrobloga

Jutro matura z matmy?
Jak co roku włączę arkusz i zobaczę ile czasu potrzeba do uzbierania 30%. Zazwyczaj jest to jakieś 12 min.
Potem przyjdą wyniki i usłyszę huk trzaskających dup bo hur dur trudna była i w #!$%@? ludzi #!$%@? xD

I te bóldupiące komentarze, że matura z matmy jest beee i niepotrzebna xD
Prosto z roboty lecę po popkorn.

#matura
  • 81
  • Odpowiedz
@lewoskrzydlowy: No to co chcesz udowodnić? Jesteś człowiekiem z wykształceniem wyższym, kilka lat w zawodzie, skoro przygotowujesz ludzi do egzaminu to jesteś na bieżąco. Gdybyś był ostatnim tlukiem i zdał ten egzamin to spoko, ale udowadnianie, że wykształcony człowiek umie zdać egzamin dla ludzi jeszcze niewykształconych mija się trochę z celem, nie uważasz?

Trochę jakby maturzysta udowadniał, że każdy może zdać egzamin osmoklasisty, bo przecież on by umiał...
  • Odpowiedz
@lewoskrzydlowy: ja nie zdałam, a wiesz dlaczego?
bo to był najgorszy okres mojego życia, cały świat mi sie wtedy zawalił, że na maturze nawet nie myślałam
to był okres głębokiej depresji, śmierci ojca i hospitalizacji dalej jestem debilem? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lewoskrzydlowy: no #!$%@? ziom #!$%@?, ze kazdy zda xD sa ludzie którzy nie potrafią mówić tak sa cofnieci i co im tez powiesz ze ty to sie nauczyles w 3 lata po urodzeniu i kazdy kto przysiadzie do tematu to zrobi... A druga sprawa to fakt ze ktos kto nie zrobi 30% z matmy nie powinien isc wgl na studia, nawet na humanistyczny kierunek bo brakuje mu ewidentnie intelektu
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: według OPa tak, ale on żyje w urojonym świecie i musi prężyć muskuły tam gdzie umie, a tych dziedzin może być mało..
Niedługo OP podciągnie się 15 razy by pokazać 6-klasistom, że są beznadziejnymi amebami bez kondycji
  • Odpowiedz