Wpis z mikrobloga

Jutro matura z matmy?
Jak co roku włączę arkusz i zobaczę ile czasu potrzeba do uzbierania 30%. Zazwyczaj jest to jakieś 12 min.
Potem przyjdą wyniki i usłyszę huk trzaskających dup bo hur dur trudna była i w #!$%@? ludzi #!$%@? xD

I te bóldupiące komentarze, że matura z matmy jest beee i niepotrzebna xD
Prosto z roboty lecę po popkorn.

#matura
  • 81
  • Odpowiedz
@lewoskrzydlowy:

Jutro matura z matmy?

Jak co roku włączę arkusz i zobaczę ile czasu potrzeba do uzbierania 30%. Zazwyczaj jest to jakieś 12 min.

Potem przyjdą wyniki i usłyszę huk trzaskających dup bo hur dur trudna była i w #!$%@? ludzi #!$%@? xD


I te bóldupiące komentarze, że matura z matmy jest beee i niepotrzebna xD

Prosto z roboty lecę po popkorn.

chce udowodnić, że matura z matmy jest banalna i
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz: trzeba miec uposledzenie co najmniej w stopniu lekkim zeby nie zdac podstawowej matmy na 30%. Sa na niej same banaly walkowane od poczatku gimnazjum. Jak ktos w 6 lat tego nie ogarnal to nie jest w stanie tego ogarnac nigdy - bo jest uposledzony.
  • Odpowiedz
@lewoskrzydlowy: dla mnie była zbyt trudna i po wielu próbach musiałem zakończyć batalię. Najlepszy wynik jaki udało mi się uzyskać to 29%. Całe szczęście później się okazało, że jest zupełnie niepotrzebna, aby dobrze zarabiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: moim zdaniem problem niezdawania matur z matmy jak i słabe z niej oceny to po prostu lenistwo uczniów. Ile to się słyszy że ktoś miał same pały i dwóje a przed maturą poszedł na intensywne korki i dostał nawet ponad 50%. Wszystkie przedmioty idzie zdać na farcie i z prawie zerowym przygotowaniem a do matmy potrzebna jest krzta systematyki.
  • Odpowiedz
@lewoskrzydlowy: Aż sam chyba zajrzę do arkusza, jak nie zapomnę. Maturę pisałem 5 lat temu i od tamtej pory nie miałem absolutnie żadnej styczności z tym, czego uczą w szkołach. Moja wiedza zatrzymała się na ułamkach i równaniu z jedną niewiadomą, może jeszcze coś z ciągów pamiętam i tyle.
  • Odpowiedz
Ale co ty chcesz udowodnic?xD Że umiesz i ze zrobisz na 30%? to tak samo jakbym ktos w wieku 20lat otworzył egzamin dla 6 klasisty i zrobil go na maxa i smiał sie dzieciom w twarz ze sa glupie XD


@turbaniuszdywaniusz: Nie ma znaczenia, czy jesteś w wieku maturzysty, czy masz 40 lat.
Pomiędzy wiekiem 6 klasa - a 20 lat... jest różnica.
  • Odpowiedz