Wpis z mikrobloga

Najbardziej zdenerwowało mnie to, że jak co tydzień sojusznicy Justyny głosują dokładnie tak jak ona. Przecież Kasia nie miała w tym tygodniu żadnych zatargów z Igorem i Magdą Z. To jest pewne, że przekazują sobie informacje na kogo głosować. Wege pod kołdrą, a Kasia to taka służka i fanka Wege, którą Wege manipuluje i przesyła jej między słowami informacje na kogo głosować, np. narzekając najbardziej na te osoby. No #!$%@? mnie to. Że ta wyniosła baba, która okłamuje siebie i zakłamuje rzeczywistość powtarzając to samo po 100 razy żeby trafiło do odcinka (albo na tyle długo aż stanie się to prawdą), tak dobrze sobie radzi w programie i pewnie dobrze jeszcze na tym wyjdzie robiąc cały czas dobrą minę do złej gry. Jeśli nie będzie plot twista z odpadnięciem wege i pozostaniem samego grigoruka to naprawdę nie będzie już co oglądać. Nadchodzący tydzień już odpuszczam, bo żal mi gitów, a na parę megalomanów już nie mogę patrzeć. Przed programem oglądałam przepisy Justyny i anegdoty Oszczańca i nic do nich nie miałam (ot niewymagające filmiki dobre jako podkład do szorowania kibla), podobało mi się nawet jak Justyna zaatakowała Olfaktorię. Niestety teraz jawi mi się jako durna szczurzyca z mózgiem wielkości orzeszka, każda myśl, która przez niego przejdzie musi być od razu wysrana na wierzch i zhiperbolizowana. Więcej rozumu ma moim zdaniem Sołtysowa, która może i jest głośna, ale widać, że potrafi trzymać język za zębami jak trzeba i dobrze wszystko rozkminia nie siejąc przy tym nienawiści i nie manipulując. Podsumowując uderza mnie po pierwsze niesprawiedliwość (łamanie regulaminu przez szeptanie, lepsze warunki, mniejsze kary), a po drugie paskudny charakter weganki, która manipuluje wszystkimi uczestnikami i zakłamuje rzeczywistość. Nie życzę nikomu takich osób w otoczeniu, które sieją ferment i zatruwają towarzystwo.
#bigbrother
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KolecKuktasa: mnie się spodobało, że olfe zaatakowała jeszcze większa menda, bo dużo ludzi się olfy boi, ponieważ rzuca pozwami na lewo i prawo. Obydwie są siebie warte, ale spodobało mi się, że ktoś aż tak #!$%@?ł olfie
  • Odpowiedz