Wpis z mikrobloga

Dziecię się widząc paragon od mechanika. Niektórzy zawsze go dostają i to jest dla nich potwierdzenie. Ale nikt nie wspomniał że najbardziej profesjonalnie że strony warsztatu jest sporządzenie zlecenia naprawy przy przyjmowaniu auta na serwis.
  • Odpowiedz
Tarcze i klocki w ciągu 2 godzin... ( ͡° ͜ʖ ͡°) heh

@grzesiek-bat: A według ciebie ile? Z podnośnikiem warsztatowym i pneumatem klocki z przodu zrobisz w pół godziny, jak się streścisz.
  • Odpowiedz
@Pangia: Przynajmniej nie p------ę głupot, że w domowych warunkach wymienię tarcze hamulcowe, klocki i złożę wszystko do kupy w ciągu 2 godzin albo, że wymiana klocków to 30 minut. Już widzę jak czyścisz i smarujesz zaciski + inspekcja, wymieniasz klocki i składasz wszystko do kupy w pół godziny... Chyba na o-------l i na farta.

Zawsze, ale to k---a zawsze jak słuchałem takich speców jak ty to się okazywało, że jednak
  • Odpowiedz
@grzesiek-bat: No popatrz, jakoś się wyrabialiśmy na praktykach i normalnie się wyczyściło wszystko, złożyło, nic się nie obijało ani nie tarło, nikt nie wracał z pretensjami. Zjedz Snickersa, bo gwiazdorysz, i idź spać, bez odbioru.
  • Odpowiedz
@Pangia:

jakoś się wyrabialiśmy na praktykach


O, też klasyczny tekst. No ale słabo... Ja to ze szwagrem klocki pod blokiem w 10 minut wymienilimy i miód malina, nic nie tarło, wszystko błysk. A jak on wymieniał to ja w tym czasie wymieniłem rozrząd (od strony skrzyni biegów nawet, bo to było BMW) i komplet filtrów.
  • Odpowiedz