Wpis z mikrobloga

7 lat... Przeżyłem z tym Klubem wiele. Ciągłe problemy finansowe. Upadek Klubu. Lata kopania się po czołach po pastwiskach w niższych ligach. Chwile złe i chwile dobre. Ale w końcu wracamy! Po 7 latach ŁKS wraca do ekstraklasy! Bójcie się chamy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lks #lkslodz #lodz #ekstraklasa #pilkanozna
ksaler - 7 lat... Przeżyłem z tym Klubem wiele. Ciągłe problemy finansowe. Upadek Klu...

źródło: comment_MRHZ35Hbu2eM4VOrwSiWZwd5SofKI6g1.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomtom8: dobre pytanie. Liczyłem, że w 1 lidze będzie więcej grał, a tu wciąż ławka. Trochę szkoda, bo w 2 lidze grał bardzo dobrze. Nie wiem jakie ma plany, ale możliwe że odejdzie jeśli ŁKS utrzyma dotychczasowych obrońców. A czemu pytasz o Kamila?
  • Odpowiedz
@ksaler: chłopak z moich okolic , nawet wydaje mi się że przez krótki okres graliśmy razem w młodzieżowej drużynie, a pytam bo wybicie się stąd skąd pochodzę jest bardzo trudne i rzadko spotykane.
  • Odpowiedz
@tomtom8: powiem tak - Kamil ma papiery na granie. Wg mnie prowadziłby sobie w 1 lidze, no ale miał mocną konkurencję na swojej pozycji. Ja go bardzo lubię, mega sympatyczny zawodnik i życzę mu jak najlepiej :)
  • Odpowiedz