Wpis z mikrobloga

jak to możliwe, że ludzie studiujący na AGH mają czas na imprezy i ogólnie uchodzą za zwierzęta i alkoholików? przecież żeby dostać się na agh (nawet na kierunek z najmniejszymi wymaganiami punktowymi) trzeba napisać maturę podst. na 100% i rozszerzoną na min. 75%, do tego później trzeba się na tych studiach jakoś utrzymać, więc skąd taka opinia o studentach AGH? przecież to muszą być w #!$%@? mądrzy ludzie skoro mają czas na codzienne imprezowanie i na naukę
#matura #agh #studia
  • 12
  • Odpowiedz
@przeczki: jak studiowałem na AGH to jakby skumulować wszystko to w skali całego tygodnia wychodziła może jedna pełna "dniówka". No i z renomy tej uczelni pozostała tylko dawna marka.
  • Odpowiedz
@przeczki na studiach trzeba się uczyć, ale czas jest tak naprawdę na wszystko. Są też asy które mają czas na imprezę, naukę a do tego pracują bo muszą się utrzymać. No i studia a liceum to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@przeczki:
Na kierunki z najmniejszymi progami to wystarczy matura zdana przecież xD

Poza tym, masa ludzi ma normalnie wywalone (i są potem wywaleni xd) a same studia no eh, nie są wcale ciężkie, niektóre rzeczy to idzie ogarnąć w dwa tygodnie przed sesją.
A i to nie jest tak, że cały czas imprezują. Po prostu jak masz 10k studentów na miasteczku to rotacja jest spora ;)
  • Odpowiedz
@przeczki: bo ciężko jest się dostać, samo utrzymanie i zdawanie na bieżąco już tak ciężkie nie jest. Wgl za czasów studenta mieliśmy taki studencki #!$%@? dla stażystów w korpo i zawsze te matoły z agh próbowali Nas orać, że wuja wiemy i wuja Nas na regionalnych politechnikach uczą, tylko szkoda że ja przyszło co do czego to łeeyyy bo ja tego nie miałem, a to za trudne a to nie
  • Odpowiedz
@przeczki:
Nie trzeba mieć tak wysokich wynikow z matur. Moich dwóch kumpli wybrało się na AGH, jeden zdał matme podstawe na 60~%, drugi podobnie + geografie na 36%. I są to typowi hehe imprezowicze, ekstrawertycy, co tydzień chlanie itp. Jeden ma już inż, drugi kończy 3 rok.

Kiedy o nich pomyślę to zastanawiam się jak w tym kraju ma być dobrze, gdy takie miernoty kończą top #2 polibude w Polsce.
  • Odpowiedz
@topol_123: szkoda tylko, ze polowa tych wyprodukowanych inzynierow ma cala teorie wykuta na blache, mnie studia nie nauczyly muslenia, tylko jak sie nauczyc calej teorii z dnia na dzien, ktora pozniej zapominalem. Rzucilem, rozpoczalem nauke od nowa w uk, tutaj mnie ucza gdzie szukac.
  • Odpowiedz
@sh2dov:
Szanowny Panie,

może niech jeszcze Pana w Wielkiej Brytanii nauczą poprawnie pisać skoro tak wszystkiego uczą, gdyż styl Pańskiej wypowiedzi woła o pomstę do nieba!

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
  • Odpowiedz