Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 325
@mirvbel: wszystkie tutoriale są taki proste, jak sie ogląda, ostatnio wymienialem dysze spryskiwaczy, zeby miec mgielkę zamiast strumieni.
Prosta robota, zdjąć dysze z wężyków i wcisnąć nowe xDD - wyglądało to mniej więcej tak:
1. Trzeba odkręcić ramiona wycieraczek - prościzna- zaraz, zaraz, śruby zapieczone na amen, k...a zaraz je pourywam, dobra, bez odkrecania tez jest dostęp, tylko mniej wygodny.
2. Zdjac uszczelkę - prościzna, ale jest trochę zmurszała, jak popęka
Jak oglądałem tutorial wymiany cewki to zastanawiałem się czemu gość który to nagrywa ma obklejony przewód olejowy. Przy samodzielnym montażu cewki według tego tutoriala już wszystko stało się jasne. Zdjęcie przewodu nie jest proste jak się nie zna systemu zaczepów. Zanim dostałem się do cewki przerwałem przewód. Zakleilem go aby jakoś działał na dojazd do mechanika. Koszt przewodu 200zl, koszt przełożenie cewki i przewodu 30 zł. Od tamtej pory już nie bawię
@UnitrA: Akurat sobie wymieniałem żarówkę od postojówki w klapie bagażnika w Ibizie 6L. Prosta sprawa – śrubokręt, odkręcić trzy śrubki, żeby wyjąć lampę i kolejne dwie, żeby ją rozłożyć i dostać się do żarówek. Proste? Jasne, że proste.

O ile akurat gwint się nie obrobi i nie skończy się wydzieraniem śruby na siłę kombinerkami. I półtorej godziny z życia wyjęte, palce mnie bolą, a ja siedzę i czekam, aż nerwy zejdą