Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smok_bozy: Ja miałem ten sam dylemat. Sprzedałem swojego One i kupiłem One X. Różnica jest duża i warto. Jeśli masz tv 4k z hdr to tym bardziej bo wyrywa z kapci. Jedyny minus to konsola jest ciut głośniejsza. Nowe generacje kiedyś będą. Kiedy dokładnie i za ile? Czy warto napalać się na next gena na premierę, albo zaraz po? Wg mnie nie. Lepiej poczekać nawet te 2 lata aż sytuacja się
@smok_bozy: ja bym tak zrobił i nie czekał na nową generację. Z resztą, nawet jak za miesiąc wyjdzie nowa konsola, to w co na niej będziesz grał? X to większa płynność w grach, nie mówiąc już o lepszej grafice. One i One S to niestety słaby sprzęt.
@smok_bozy: To bierz x, przepaść jest ogromna, na nową generacje i tak nie będzie opłacało się przesiadać przynajmniej rok jak nie dwa, potem najwyżej sprzedasz x i ile na takiej transakcji stracisz? z 400zł po 3 latach? No szanujmy się żaden koszt. Dopiero jak odpalasz x to widzisz, że to co wcześniej mogło ci się wydawać ładne to tak naprawdę rozmyty symulator krótkowidza.
@smok_bozy: Ja bym sprzedał, w czerwcu 2017 swojego fata i na premierę kupiłem project scorpio (listopad 2017)
Czasami sie zastanawiam gdzie wentylatortaki cichy sprzęt, działa znakomicie, szybki i mocny.
@AndrzejBreivik: Oj jak skisłem, 400 zł po 3 latach? 400 zł to konsola spokojnie stanieje jako nowa w sklepie. Do tego jeszcze spadek ceny ze względu na brak gwarancji i wiek sprzętu. Za 3 lata to X będzie chodził w takich cenach jak dzisiaj S. Chyba nie chcesz nam wmówić, że jak dzisiaj kupi xox za 1800 to za 3 lata sprzeda go za 1400 ( ͡° ͜ʖ ͡
że jest czasem serio przepaść pomiędzy jednym a drugim


@smok_bozy: Jest sens dlatego. Różnica wydajności jest gigatyczna i upgrade z S do X warto robić. Zobacz porównanie np. RDR2 między S a X. w one X masz natywne 4k 30fps a S to jest rozdzielczość HD około 720p xD

Za 3 lata to X będzie chodził w takich cenach jak dzisiaj S


@rbbxx: No bo za 3 lata to będzie
@sad_pepe: Ale rozumiesz o czym piszemy? Czy nie bardzo? Dzisiaj nowy X to 1700-1800. Ostatnio była dobra promka za 1749 z dwoma padami i grami. Ale mniejsza o to. Mowa była o tym, że w 3 lata straci jedynie 400 zł z czym się absolutnie nie zgadzam. I tylko o to chodziło. A że warto stracić nawet więcej to inna sprawa bo one X jest tego wart.