Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznalem we wrzesniu rozowa, w ktora tak szybko sie wkrecilem. Codziennie pisalismy, jakies randki. Po miesiacu byly te slynne #segzy. A potem pierwsza, druga kłótnia. I zacząłem się czuć jak jakis wibrator. Jak spotkanie to tylko na seks, nigdy nie zaprosila mnie do siebie chociaz chcialem. Spotykalismy sie u mnie. I tak ciagle bylem tylko "kolega". Niby mowila ze nie chce nikogo innego ale pozniej znowu bylo ze ona ma tylu kolegow, ze to nie to co ze mna, ze ja jestem kims wiecej ale jak np umawialismy sie na wieczor (ona proponowala a ja zachwycony pisalem ze nie moge sie doczekac, ze chce sie zobaczyc to slyszalem "nie ty jeden byś chciał"). Zaczelo mi #!$%@? ze ona ma kogos innego. Probowalem z nia rozmawiac, mowic ze mi przykro ale i tak w kolo bylo to samo. Jedyne co bylo czas to nasze rozmowy bo gadalismy o wszystkim, o pogladach, o serialach, no o wszystkim i jak gadalismy to czulem sie jak z bratnia duszą, jak z kims na zawsze. Ale potem znowu bylo "nie ty jeden byś chciał". Po pół roku się rozstaliśmy. Od tamtej pory jej nie widziałem. Przy rozstaniu dowiedzialem sie ze to ona byla ta biedna spokojna a ja szalony. Chociaz sama wielokrotnie mowila ze jestesmy tacy sami. Nie wiem czy ona kogos ma ale ja ciagle o niej mysle. Minelo 5 miesiecy od rozstania i tesknie. Poznaje jakies laski ktore same do mnie wypisuja ale nawet nie chce mi sie im odpisac bo po co.
Nie wiem jak zapomniec i co mam zrobic.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozstanie #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla mnie trochę dziwne te wbijanie szpili, że nie jesteś jedynym napalonym.

Mnie się wydaje, że byłeś po prostu bolcem na boku by zaspokajać ją skoro sam pisałeś, że tylko na seksy się spotykaliście.

Ona w tym czasie pewnie z kimś była, dlatego tak nie chciała byś do niej wpadł bo by wyszło, że zdradza na boku.

Nie zobaczysz jej już bo byłeś tylko kochankiem.

To co ona Ci mówiła,
  • Odpowiedz
GrubySzejk: @MWittmann @KatpissNeverclean tak, nie zaprosila mnie nigdy do siebie ale za to poznalem jej znajomych, chodzilismy w miejsca gdzie inni mogli nas spotkac takie jak restauracje, knajpy i ogolnie gdzie bylo duzo osob. To nie tak ze ona mnie ukrywala przed calym swiatem bo ja jej znajonych poznalem a ona moich nie.
Czy zalamalem sie i placze w poduszke? Nie. Ale jest mi smutno, jest mi zle i tesknie za
  • Odpowiedz
GrubySzejk to ja OP: @MWittmann @KatpissNeverclean szczerze to nie mam ochoty nikogo poznawac. Jakos sie zrazilem. Jedna do mnie wypisuje ale mi sie nawet nie chce z nia wyjsc to po co mam z nia cos robic na sile?
Nie myslalem o tym ostatnio (nawet dzisiaj) w taki sposob ze ona kogos ma/miala. Nawet takie chwile jak to ze lajkuje mi zdjecie rozbudza we mnie jakies durne nadzieje ze przeciez polajkowala
  • Odpowiedz