Wpis z mikrobloga

W końcu znalazłem bezprzewodową klawiaturę mechaniczną która nie wygląda jak starożytna maszyna do pisania ( ͡ ͜ʖ ͡)

Keychron K1

Minimalistyczny wygląd i przede wszystkim klawisze przypominające bardziej małe laptopowe klawiatury.
+ najniższy skok jaki znalazłem
+ bezprzewodowa! Działa również po kablu (usb-c), bezprzewodowo można łatwo się przełączać między trzema urządzeniami.

Projekt był na kickstarterze, wysyłają gdzieś od tego roku i z racji, że to mały startup jest jeszcze dobry kontakt z twórcami na fb ;-)
Jeszcze aktualizują sprzęt i wrzucają zaaktualizowany firmware.

Do tego pełne rgb dla fanów ledów, jest kilkanaście trybów, wszystko do zmiany z poziomu klawiatury bez instalowania syfu.
Jest też kilka klawiszy do zmiany dla layoutu maca.

Metalowa i ciężka obudowa robi dobre wrażenie.

Jest też jeszcze mniejsza wersja bez sekcji numerycznej, ogólnie są trzy wersje:
- bez numerycznej i zwykłe ledy 74$
- bez numerycznej i ledy rgb 84$
- pełna klawiatura i rgb 94$
+ wysyłka szybki DHL, do tego kod -10%

Polecam tym, którzy chcieli sprawdzić jak działają mechaniki ale odrzuca ich tragiczny wygląd i metrowy skok klawiszy ;-)
Sam ogólnie nie wiem po co mi mechanik, szukałem tak na próbę z ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #klawiatura #klawiaturamechaniczna #komputery
Pobierz Wu70 - W końcu znalazłem bezprzewodową klawiaturę mechaniczną która nie wygląda jak s...
źródło: comment_1IDVH86TKt2qkpGoBVkKPWMAWZuT9GEq.jpg
  • 33
@mateo912: zastanawiam się nad nią, ale aktualnie niedostępna z białym podświetleniem i klawiaturą numeryczną, chyba poczekam bo nie znalazłem sensownej alternatywy