Wpis z mikrobloga

@TrybunaOburzonych: 15 lat temu nikt go nie zapraszał w roli eksperta do zadnej telewizji, do canal+ byl za slaby, w TVP wiadomo, ze maja swoich a polsat był obstawiony takze konkretna ekipa. Z czasem pojawil sie youtube na którym lapie zasięgi, programów piłkarskich jest teraz tyle ze po prostu sie w nich pojawia jako byly piłkarz (dodatkowo forsowany przez przyjaciela matiego) więc siła rzeczy ludzie gadają. Jest masa piłkarzy, ktorzy maja
@ruszka: nie #!$%@? głupot dzbanie. To była moja sąsiadka i przechodziła na pasach w nocy. Przeszła dwa, a na trzecim #!$%@?ł hajto i ją zabił. Myślisz, że tak łatwo zabić człowieka samochodem? To była bardzo sympatyczna pani, a ten piłkarzyna wywinął się tylko kasą...
@Noiser13: @Kismeth: @PiterParter:

Przekroczył prędkość o +/- 20km/h, nigdy nie zdarzyło wam się jechać szybciej niż 50km/h na prostej drodze? Dostał zawiasy nie dlatego że miał kase (xD) ale właśnie dlatego, że pomimo iż przekroczył prędkość, to nie było to głównym czynnikiem który spowodował śmierć tej kobiety. Materiały dowodowe są dostępne, zobaczcie sobie zdjęcie auta - wg. was tak wygląda auto które uderzyło w kogoś z prędkością 100+km/h? Klasycznie
Pobierz ruszka - @Noiser13: @Kismeth: @PiterParter: 

Przekroczył prędkość o +/- 20km/h, ni...
źródło: comment_ycov6J2oxT9wWi0IHLNN1HiWwl11S6M1.jpg
@ruszka: ale ty dzbanie wiesz, że oprócz prędkości nie ustąpił jej pierwszeństwa na pasach, a przekroczenie prędkości o 20km/h ustalono po uderzeniu już po hamowaniu i z uwzględnieniem wszystkich zmiennych i marginesu błędu na jego korzyść?
@Noiser13:

Znizanie się do personalnych wyzwisk jest na poziomie hajty.


Przecież pisząc, że

Ważne jest to że zabił kobietę a dostał wyrok jka za kradzież.


Pokazujesz, że mam racje, bo ewidentnie nie masz pojęcia o tym jak działo prawo w Polsce. Jakby ci dziecko wyskoczyło na prostej drodze, a jechałbyś 51km/h, to też byłbyś za karą więzienia dla siebie? Bo w końcu prędkość przekroczyłeś. Hajto popełnił błąd, i dlatego zostały mu
@Kismeth:

Dobrze, to w takim razie zacytuj mi artykuł kk z którego chciałbyś wsadzić Hajtę do więzienia. Uwzględnij notki i okoliczności łagodzące. Wtedy będziesz miał jakikolwiek argument, żeby twierdzić, że kara jest niewystarczająca - bo wyobraź sobie, że w państwie prawa nie możesz wsadzić kogoś do więzienia na podstawie twoich własnych ocen.