Wpis z mikrobloga

@cranberry250: mialem sytuację, gdzie kolo zamówił pierdołę za 1.89 i wybrał pobranie za 19zł. #!$%@?. Czułem sie zmuszony zadzwonić tam i zapytać czy sie ktoś nie jebnął. Dostałam odpowiedź ze tak ma byc i tyle w temacie, heh
  • Odpowiedz
@cranberry250: Widzisz, to fajnie masz. Ale ja np nie mam kompletnie żyłki do własnych biznesów i nawet nie będę udawać i się w to pakować. Z resztą lubię swoją pracę i ludzi z którymi pracuję więc mogę sobie siedzieć.
Teraz np muszę kupić cynę do lutowania i też mi nie po drodze, bo zmarnowałbym za jazdą za tym niepotrzebnie pół godziny, więc też zamówię kilka sztuk z allegro i odbiorę
  • Odpowiedz
@cranberry250: w zaoszczedzone 15 minut zarobie wiecej niz te 8.99zł. Odkryłes, że ludzie nie tylko cena sie kieruja. W dodatku mowisz ze lokalnie kosztuje to 5zl, wiec zamiast 8.99zł doplacam de facto okolo 6zł
  • Odpowiedz
Nigdy tego nie zrozumiem... Ktoś kupuje towar za 1.95 i płaci za przesyłkę 9 gdzie bez problemu w lokalnym sklepie dostanie taki towar za max 5zł xD I jeszcze będzie na dostawę czekał xD


@cranberry250: godzina mojego czasu jest więcej warta niż 5zł a tak w 5 minut odbiorę z paczkomatu pod pracą.

Masz rację ale lubię odejść od komputera i wybrać się na spacer nawet po kilka pierdółek


@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cranberry250: bardzo często tak kupuję. Ostatnio sznurówki za 2.99 zł. Potrzebowałem od paru miesięcy kupić sznurówki do butów, które zakładam raz na parę tygodni. Wiedziałem, że już prawie przetarte i ich koniec jest bliski. A teraz weź jak debil jeździj po sklepach i szukaj granatowych, płaskich sznurówek na 6 oczek. Przecież to można pół dnia stracić.
  • Odpowiedz
@cranberry250: słowo-klucz: WYGODA
Z tym sklepem za rogiem bywa bardzo różnie, tak jak i asortyment nie jest pewny. Do tego z powodu chorych cen najmu coraz mniej takich specjalistycznych sklepów w dobrych lokalizacjach. Mi w sobotę spaliły się dwie bardzo nietypowe żarówki. Na szczęśćie miałem jakieś 100 metrów do sklepu specjalistycznego, to podszedłem i kupiłem. Gdyby nie to, to na pewno nie chciałoby mi się podjeżdżać do Castoramy i łazić
  • Odpowiedz
nie rozumiesz bo widocznie zbyt tanio cenisz swój czas. Ja wielokrotnie zamawiałem coś kurierem ze swojego miasta


@debenek: a może to ty nie rozumiesz jak to jest mieć czas dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie teksty zawsze kojarzą mi się z ludźmi, którzy mają pierwszy zawał po czterdziestce ;) ale przynajmniej ich czas jest bardzo cenny.
  • Odpowiedz
@MirekWyznajeAnonimowo jestem juz dawno po 40tce, mam wystarczająco czasu dla siebie, aktualnie jestem od tygodnia w samotnej podróży motocyklowej. Nie wiem co może mieć wspólnego dobre zarządzanie swoim czasem z ryzykiem zawału
  • Odpowiedz
@debenek: twoje siedzenie na vipok podczas samotnej podróży motocyklowej jest dowodem na dobre zarządzanie czasu. ja niestety chyba wybiorę się do sklepu stacjonarnego po pewna część, ale ja tam swojego czasu nie cenię, więc luz xD
  • Odpowiedz