Wpis z mikrobloga

@cranberry250: Ja np często tak robię jak mi się nie chce za czymś biegać po mieście, bo po prostu sobię odbiorę z paczkomatu wracając z pracy. Czasami lepiej zapłącić te 9CBL i mieć wygodę niż tracić godzinę na jazdę do sklepu i pozorną oszczędność.
  • Odpowiedz
Nie każdy mieszka w centrum wielkiego miasta


@ethics: Paradoksalnie większość specjalistycznych sklepów gdzie często chcesz kupić jakąś drobnicę, jest na obrzeżach,
  • Odpowiedz
  • 1
@cranberry250: Ja np często tak robię jak mi się nie chce za czymś biegać po mieście, bo po prostu sobię odbiorę z paczkomatu wracając z pracy. Czasami lepiej zapłącić te 9CBL i mieć wygodę niż tracić godzinę na jazdę do sklepu i pozorną oszczędność.


Masz rację ale lubię odejść od komputera i wybrać się na spacer nawet po kilka pierdółek
Tak dla lepszego samopoczucia
  • Odpowiedz
@cranberry250: Tak, to jest spoko jak nie masz co robić. Ale jak masz dzień że sobie palcem do dupy trafić nie możesz, albo od świtu do zmierzchu #!$%@? to jest po prostu wygodniej w pracy kliknąć w 5 minut i zamówić, wracając odebrać. Suma summarum najcenniejszy jest czas, bo ani go nie kupisz ani nikt Ci go nie zwróci.
  • Odpowiedz