Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirekWyznajeAnonimowo: Niekoniecznie. Lepiej spędzić czas relaksując się w przyjemniejszy sposób niż łażenie po sklepach. Jak masz mniej typowe hobby to szukanie po sklepach freza to mordega, lepiej pobawić się tym co masz a szpeju odebrać po robocie. Mieszkam w Katowicach i np po dysze do drukarki nie chce mi się szukać i łazić mimo że 3-4 zł kosztują za sztukę. Jak sprzęt nie działa to sobie konserwacje zrobię a dysze
  • Odpowiedz
@cranberry250: Czasem po prostu nie ma czasu za tym łazić albo coś jest po prostu niedostępne jak się mieszka na zadupiu. Np. chciałem kupić sobie pendriva 16GB żeby mieć na system to u mnie w sklepach koszt takiego gówna to minimum 40zł. A na allegro można już za 10zł albo mniej dorwać. Więc sobie zamówiłem 3 sztuki i nawet z wysyłką rzędu 15zł wyszło na to samo ale mam 3
  • Odpowiedz
@Falquan: nie musisz mi tłumaczyć. szydzę z takiego mówienia z góry o tym, że ktoś #!$%@? musi bardzo nisko cenić swój czas, bo popatrz robalu jaki mój czas jest #!$%@? cenny! ja sam wolę często zapłacić więcej i poświęcić czas na wyskok do sklepu jeśli potrzebuje czegoś na już albo nie mam ochoty na #!$%@? się w wymiany rzeczy przez internet w razie jakiejś wtopy. tak idę do sklepu i
  • Odpowiedz
@MirekWyznajeAnonimowo pijesz do mnie, to jeszcze odpiszę. Czytaj na drugi raz ze zrozumieniem... to, że cenię swój czas nie znaczy, ze mogę w tym czasie zarobić kasę. Mogę go poświęcić np na realizację swoich pasji.. a ty wolisz marnować go łażąc po sklepach.
  • Odpowiedz
@debenek: no tak. bo twój sposób na spędzanie czasu jest jedyny słuszny i kto spędza go inaczej nie ceni swojego xD jak tam realizacja pasji idzie? codzienne aktualizacje na vipok odwalone? xD jebnales chłopie głupotę chcąc pokazać jaki ważny jesteś i jeszcze brniesz w to dalej pieprzac coś o czytaniu ze zrozumieniem. nie szkoda ci czasu na lurkowanie tego wpisu tak w ogóle? xD
  • Odpowiedz
@cranberry250: mi raz ukrainiec kupił ode mnie rower i za samą wysyłkę zapłacił 50zł (dalem ją na bekę xd) Przelał kasę i patrzę gdzie mieszka, a ten z kilometr ode mnie. :D to dzwonie do niego, ze mu za 15 minut dostarczę i elo :D pewnie smiga sobie teraz na uberku xd
  • Odpowiedz