Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja mama wie o mojej homo orientacji. Ja mieszkam ze swoim facetem w Warszawie od lat. Wynajmujemy duże mieszkanie i nie chcemy nic na kredyt bo i tak nikomu nie przepiszemy, a odkładamy sobie na starość. Teraz tata się dowiedział. W sumie się domyślał, bo ja bez dziewczyny do tego 33 roku życia. I luz !!! Matka bardziej to przeżywała. Teraz mój facet ma zaproszenie do rodziców, grill itp. Jestem w szoku ! Obaj męscy, nie jak te cioty z tv, normalni bez jazd LGBT. Za miesiąc jedziemy do moich rodziców i będzie super !
Apeluję do wszystkich homo - mówcie rodzicom jak najwcześniej. Oni to wyczuwają. Moja mama wiedziała ale czekała na mój krok, co mnie wkurzyło. Ja się bałem i czekałem na nią.
Powodzenia !
#lgbt #homoseksualizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania:

Apeluję do wszystkich homo - mówcie rodzicom jak najwcześniej.

Niekoniecznie. Jeśli ktoś ma być wyrzucony z domu to niech lepiej powie później, kiedy już się usamodzielni. Każdy ma innych rodziców i inną sytuację życiową.
Fajnie, że rodzice cię zaakceptowali, miło się czyta takie historie.

A tak w ogóle to dlaczego piszesz z anonimowych? Sprawiasz wrażenie jakbyś wciąż się wstydził orientacji.