Wpis z mikrobloga

@oko_ci_skoko: No ja tak miałem. Pomyślałem: to już? To po co jeszcze 3 odcinki?
Z jednej strony miałem nadzieję, że NK pójdzie dalej na południe, ale z drugiej strony nie wiem jaką bzdurę by wymyślili, aby plot armor uratował tych wszystkich bohaterów z takiej podbramkowej sytuacji.
Mnie też to już yebie, kto wygra, ale oczywiście wygra D + J. Z takim plot armorem przetrwaliby wybuch bomby atomowej.
@oko_ci_skoko:
Wątek nieumarłych, budowany powoli, tajemniczo, wzbudził we mnie hype. Zacząłem się interesować historią Westeros, wielkiej nocy, legendą Azor Ahai'a, Starożytną Valyrią, magią tego świata. Jarałem się jak pochodnia rozwiązaniem wątku wojny - tej jedynej, która będzie mieć znaczenie. Liczyłem na coś niezwykłego, dobrego. Rozwiązanie wątku było rzeczywiście niezwykłe, ale jednocześnie tragiczne. Po tylu latach napędzania emocji, Night King zginął w dwie sekundy. Cała scena jego śmierci trwała dwadzieścia. Jasne, element
@oko_ci_skoko: Mam podobnie. Od początku wydawało mi się, że głównym motywem serialu są właśnie nieumarli. Ciągle podkreślali jak wielkim są oni zagrożeniem. I to wszystko tak po prostu zostało zakończone jednym ciosem sztyletu. Po odcinku pomyslalem "ale jak to, to już?"

Jestem zawiedziony. Tak jak kiedyś wyczekiwałem każdego odcinku, tak teraz mam to gdzieś. Wątek NK mimo że był gdzieś w tle stopniowo przeradzał się w coś bardzo istotnego i to
@oko_ci_skoko Ehh wszystkie sezony ktore prowadzily i przygotowywaly widza do tego momentu, te śmierci glownych bohaterow ktorzy polegli tylko dlatego zeby pokazac ze swiat w grze o tron jest prawdziwy i wszystko moze sie zdarzyc zachowujac sens i logike. I nagle nadszedl 8 sezon ktory w tak spektakularny sposob #!$%@? to co tak dlugo bylo budowane. Dzieki twórcom 8 sezonu ten serial zostal zrownany do kolejnej gownianej amerykanskiej papki
To ze gra o tron skończyła sie po momencie kiedy serial wyprzedził książki czułem od dawna (zmienił sie klimat powoli narastał plot armor postaci jakies to wszystko zaczeło sie robic mniej interesujace i bardziej w stylu zwykłego fantasy)ale dopiero w tym odcinku serio uderzyło mnie to w ryj równie dobrze jak dla mnie ten serial mógłby sie skonczyc w tym odcinku :/

Do tego odcinka usiadłem z bratem gadając o tym ze