Wpis z mikrobloga

@sampletext: faktycznie idioto w jakim stopniu zrzeczenie sie suwerenności czyli zamach stanu może być dyskutowalny, przecież to oczywista zbrodnia, twoj pradziadek pewnie zginął, za wolną Polskę, a ten konus kaczyński nas wciągnął do unii xD
  • Odpowiedz
@sampletext: #!$%@? kretynie nie moja wina, że jesteś ograniczony umysłowo xD tak fakt, że prawo unijne jest ponad naszym, to oddanie suwerenności, tak, fakt, że unia wpływa na nasz wewnętrzny porządek swoimi śmiesznymi sankcjami i innymi sposobami to też nie jest suwerenność lol
  • Odpowiedz
Zaskakujące jak szybko te gruszki na wierzbie zweryfikował czas. Z wielkiego rozwoju i wspaniałości zostaliśmy niemiecką montownią, demograficznie niemal upadłą, a cała organizacja zadryfowała w stronę totalitarnej antyutopii z cenzurą prewencyjną, wojskiem na ulicach i siłą imputowaną masową migracją.

Święto 1 maja to zawsze będzie gówniane święto dla NPCów. Tych walących sobie konia do wspaniałości "wspólnej Europy" i tych, którzy nadal nie zrozumieli, że komunizm był, jest i będzie gównem.
  • Odpowiedz
Z tych dwóch milionów większość w Polsce pracuje. Wolałbyś za to 7000 "uchodźców" siedzących na socjalu? Mądrze.


@UberKatze: Nadal by wyszło taniej niż utrzymywanie dziesiątek tysięcy Ukraińskich studentów którzy mają pierwszeństwo przed Polakami na uczelniach, przy okazji #!$%@? rynek nieruchomości i zachamowali wzrost płac w kraju.

Utrzymywanie 7000 Syryjczyków to właściwie brak kosztów w porównaniu do tej katastrofy.
  • Odpowiedz
@Majk_: A czy Ty już otworzyłeś swój dom na imigrantów? :3


@Hedage: mówisz o tych 2 000 000 imigrantów których Polska przyjęła i którym będziemy musieli wypłacać świadczenia? Syryjczycy, których mieliśmy przyjąć to jest 0,35% Ukraińców, których przyjęliśmy.

Z tych dwóch milionów większość w Polsce pracuje. Wolałbyś za to 7000 "uchodźców" siedzących na socjalu? Mądrze.


@UberKatze: Większość? Żebyś miał rację to tylko jeden na 300 Ukraińców
  • Odpowiedz
Ukraińcy zablokowali wzrost płac w Polsce


@restecp: A wy znowu te swoje mity xD

Zainteresuj się pierw ile do takiego ZUS np. wpłacają swoją pracą imigranci, a potem #!$%@? głupoty. W moim regionie napływ imigrantów umożliwił nagły rozwój strefy ekonomicznej. Chyba każda fabryka aktualnie buduje nowe hale, nawet ja mam w tym trochę zysków, bo mam dużo więcej klientów, którzy robią ze mną interesy. Powstało mnóstwo nowych sklepów, centra handlowe,
  • Odpowiedz