Wpis z mikrobloga

@Vanr_: fajnie. Teraz dorób animacje, skopiuj system walki Ciri z Witcher 3 i wydaj w końcu tę pip##szoną grę, skoro CDPR daje tu ciała!
Mod okrajający Witchera 3 tylko do fragmentów, gdzie kontrolujemy Ciri również na propsie, a nie kilkadziesiąt dobrych minut w rozwleczonym jak wenezuelski opozycjonista po asfalcie crapie.
@Vanr_: spoczko! gratuluje ekspresji i zroznicowanych pociagniec pedzla, wlosy fantastycznie rozedrgane i ladne kolory, ladne niebieskie swiatelko tam migocze.
-slabo z anatomia (o ile mozna tak mowic w przypadku renderu postaci) zwlaszcza w okolicy obojczyka, bryla sie nie klei, nie highligt, ma obserwacji. ''szyja sie konczy jakos tak to ja zrobie no... jakos tak''
Ja zdecydowalabym sie na wieksze, czyste plaszczyzny koloru, bez zadnej transparencji, po prostu szpachla farby: na przyklad
@mikasz:
@Gaunter_o_Dim:
@Bager: Dzieki :)
@CzuapDeBejs: Slonce Touissant. Albo malujacemu sie podobal kontrast z niebieskim tlem :P
@Jeleniowa: Dziekuje!
@chixi: Na razie nie, moze w niedalekiej przyszlosci :)
@orzeszkowakrolowa: Dzieki za tak obszerna i konstruktywna krytyke, dobrze posluchac opinii kogos z wyrobionym okiem. Bedzie zwrocona wieksza uwaga nastepnym razem na te elementy. :) Jeremy'ego Manna mam akurat caly folder ze swietnymi pracami jako inspiracje do