Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@soronprfbs: @MacDada: @vind: Unia to taki smieszny twor ktory ma prawie wszystkie cechy panstwa ale udaje ze nim nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet co jakis czas sie upominaja ze chca miec armie unijna.
Ciesze sie ze bede mogl zobaczyc jak upada i sobie glupi ryj rozwala.
  • Odpowiedz
  • 27
@UlicznyMatador Przedstaw proszę jakieś dane na temat tego, które gałęzie przemysłu zostały zamknięte i jakie straty (realnie) przez to poniosła nasza gospodarka. Zamknąć coś co z góry jest skazane na straty nie jest niczym złym, a jedynie ratunkiem przed dalszym, nieefektywnym ładowaniem pieniędzy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Eurosceptycy itt: Hurr zabierajo nam suwerennosc!!! Krzywizna banana!!! Yyy homopropaganda!!! Pan januż powiedział że ue to komuna!!!
Wasze obsrane wiochy zebrały najwięcej profitów członkowstwa a i tak płaczecie... Jedzcie na Białoruś, tam sie zajebiscie rozwijają bez tej wstrętnej UE xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@FlaszGordon: Pojedź sobie na wycieczkę na Ukrainę i przemyśl to co piszesz jeszcze raz. Albo nawet nie jedź, tylko zapytaj przypadkowego Ukraińca czy by chciał żeby jego kraj był w unii. Wiadomo ze UE nie jest idealna, bo nic nie jest. Ale nie widzieć ile dzięki niej zawdzięczamy i jak zmienił się nasz kraj to trzeba bym albo półgłówkiem albo mieć mniej niż 15 lat, sorry.
  • Odpowiedz
@soronprfbs: A z czego tu być dumnym? Taka sama duma jak z bycia "Polakiem". Sztuczny organizm, który ludzie se kiedyś wymyślili dla określonych celów. Kiedyś zrobią jedno porządne państwo europejskie i znowu będzie następna duma z czego innego.
  • Odpowiedz
3. Unia Europejska z prawdziwego zdarzenia wolny handel, gospodarka, migracja ludności BEZ #!$%@? się w polityke danego kraju. O taką Unie nic nie robiłem! ale takiej nie zobaczę :<


@Niebadzlosiem: Krótko mówiąc:

"Wolny handel" - chcesz się wpakować w śmierdzących laczkach na rynek Niemiec czy Holandii na twoich zasadach rozwalając im np. strukturę płac (płacąc taniej niż ich minimalne stawki) i nie szanując standardów i norm jakie tam obowiązują, ale z drugiej strony chcesz żeby oni nie mówili ci jak masz żyć u siebie
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Błąd wyjacia z komuny? Że też małolaci, nie mający zielonego pojęcia, co piszą, dopuszczeni są do głosu na wykopie...
#!$%@?, nawet gdy byłem młodszy, to takich głupot nie szerzyłem, jakąś tam orientację historyczną jesnak mając.
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Błąd wyjacia z komuny? Że też małolaci, nie mający zielonego pojęcia, co piszą, dopuszczeni są do głosu na wykopie...
#!$%@?, nawet gdy byłem młodszy, to takich głupot nie szerzyłem, jakąś tam orientację historyczną jesnak mając.
  • Odpowiedz
@soronprfbs: Krótko na temat malkontentów którzy uważają, że wstąpienie do UE było katastrofą i błędem: idiotów nie sieją, sami się rodzą. Albo powtarzają bez refleksji bełkot swoich politycznych idoli, albo nie pamiętają Polski sprzed 2004 roku.
  • Odpowiedz
Wszystkim sceptykom polecam pobyt w nieturystycznych miejscach w Gruzji, Armenii, na Ukrainie, Białorusi, w Mołdawii. Bardzo lubię te kraje i tych ludzi, ale poziom życia poza Mińskiem, Tbilisi i Kijowem to jest dramat. No ale LGBT i inne kwestia dla prawaków najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą pewnie balibyście się tam pojechać, #!$%@? sprzed komputera.
  • Odpowiedz