Wpis z mikrobloga

Pytanie do #konfederacja
Czy w potencjalnej przyszłej kadencji, gdyby zdarzyło się tak, że wejdziecie, to czy #konfederacja jest skłonna współdziałać z "lewadztwem" w celu przywrócenia normalnego Trybunału Konstytucyjnego oraz w zakresie nowelizacji ustawy o KRS i SN które przywracały byzgodność tych aktów prawnych z Konstytucją?
Dodam, że jako ex-kuc wiem, że PanJanusz zawsze był człowiekiem praworządnym, a jego wypowiedzi o tym co odjaniepawlał PiS w tej materii budzą pewne nadzieje.
Plus mam głęboko w swoim serduszku fakt, że Pszemek był jednym z 3 posłów którzy głosowali przeciwko ustawie o bestiach (co ma duży związek z praworządnością).
#polityka #korwin #braun #bosak #jakubiak #ruchnarodowy #wolnosc #4konserwy #neuropa
  • 5
@BrokenMagicalTibia: Ja co prawda cisnę po #konfederacja bo te poglądy które oni popularyzują w tej chwili są straszne (zwłaszcza dla mnie jako ex-kuca) ale z drugiej strony gdyby realnie przywrócili w ogóle istnienie tych organów to dałbym się wybatożyć Panu Grzegorzowi (ale tylko jeden raz, nie chce takich długich relacji z takim starym brodaczem :/ ).
@yuim: Tak naprawdę to Metzen trochę kseruje to co podawał prof. Sadurski jako receptę
Kjedne - @BrokenMagicalTibia: Ja co prawda cisnę po #konfederacja bo te poglądy które...