Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Strzelam nim zdejmę spodnie

Siemka Panowie Laughing out loud

zwracam się do Was z zapytaniem...moze sie ktos z tym styknął, moze bedzie mi w stanie-whatever...

otoz mam taki problem- jestem w zwiazku od 2 miesiecy. Od kiedy pamietam gdy spotykalismy sie,bylismy bardzo blisko siebie, czy to ona otarla sie chocby przypadkowo o moje krocze, mój penis momentalnie stawał w gotowości. No okey...to jest fajne, ale nie to ze przy oakzji strzelam zanim zdaze sciagnac portki Tongue


dalo mi sie to szczegolnie we znaki ostatnio gdy po przebyciu morza czerwonego mojej partnerki, mój członek zmiekł i nie byłem w stanie kontynuować dalej. I podejrzewam ze to wlasnie stało sie przez ten przedwczesny (#!$%@? wczesny) wytrysk. Oczywiscie nie tryskam w majtkach wszystkim co mam, zawsze zostaje tez do tego "porcja" zeby partnerka mi dogodzila i posmakowała...no ale kurde...miekknąca faja w najlepszych momentach nie fajna sprawa co by nie mowic xD.

moze to ma sie z tego ze sie sporo czasu mastrubowalem nim poznalem swoją dzierlatke- przynajmniej 3 razy w tygodniu, czasem rzadziej ,czasem czesciej. od kiedy jestem z nia w zwiazku zdarzylo mi sie to robic max 3 raz.

Wie ktoś jak temu podołać?

Z góry podziękował Wink


http://www.podrywaj.org/forum/strzelam_nim_zdejme_spodnie