Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

17mnastka

Cześć,jako że przerobilem stronke od góry do dołu ,udalo mi sie jakiś czas temu poderwać dziewczyne ze szkoly ( mojej) dziewczyna 2 lata młodsza hb8, ale naprawde mądra i poukladana

jestem z nią już ponad pół roku, dziewczyna szanuje się , dopiero niedawno udalo mi sie ją obejrzec calkiem nago.

było warto czekac ;DD

doszedlem do majtek, wszystko fajnie, i blokada, postanowilem z nią o tym pogadać, nastepnego dnia, dlaczego nie chce... a ze nie bylo to pierwszy raz tylko chyba 10, to zaczyna mnie to drażnić, rozumiem mloda.. ale wlasciwie nie gadam z nią o niczym innym , tylko wieczorami


tzn non stop wszystko sprowadza sie do tematu seksu,

zero smsow ,zero pieskowana zero zazdrosci, real real dotyk macanie wszystko tak jak powinno byc, ją to kręci, jak gadamy na gg to generalnie wszystko sprowadza sie do tego tematu,

i teraz - jest problem w tym,ze ona sie boi.. wlasciwie ja też nie chce zeby wpadla. nie wchodzi taka opcja w gre, tabletki tez odpadają, prezerwatywa? no chyba nikt nie ma pewnosci ... myslalem,zeby namowic ją na oralny, anal wiadomo ze odpada ;D

panowie macie jakies sposoby? co w takiej sytuacji robić? nie mam zbyt duzego doswiadczenia w tych sprawach, nie chce #!$%@? sobie zycia przez durny bląd,mlodzienczy wybryk,

co robic w takiej sytuacji, ( nie chce trzepać juz kapucyna ;D )


http://www.podrywaj.org/forum/17mnastka
  • 1