Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Jak najlepiej wejść w sex bez zobowiązan z kobietami?

Witam Panowie, test na zalozenie konta zdałem dopiero za 3 razem;) Szukałem podobnego tematu na forum, ale coś nie mogę znaleźć.

No to jedziemy z koksem.

Zwracam się bardziej do facetów, których interesuje styl życia uwodzicieli, do takich już w miarę doświadczonych. Nie interesują mnie związki (przynajmiej na razie). Szybkie numerki, rozwijanie umiejetnosci uwodziciela o to mi chodzi. Teraz tak:


Mam świadomość swoich umiejetnosci i siebie.

Kurcze jakby to ująć żebysmy się dobrze zrozumieli...

Sex nie jest mi obcy, miałem parę partnerek w życiu. I roznie to było, byłem kiedyś w zwiazkach, w haremie.

Ale teraz dopiero się rozkręcam i zaczynam dobrą jazdę z tym wszystkim.


Dlatego chciałbym wiedzieć, jak od strony technicznej mam być przygotowany na sex z partnerkami, które wybieram? Jak się do tego przygotować mam?

To są początki uprawiania sexu bez zobowiązan. I wydaje mi się, że jak nie bede miał jakiejś podstawowej wiedzy o sexie, seksualności człowieka, to to mnie może blokować, przerosnąć. Wiem, że przede wszystkim własne doswiadczenia...

Ale uwodzenie, kobiety, umawianie się z nimi to ok dla mnie, ale jak się nie wie nic o sexie (nie mowię tu o elementarnej wiedzy), to jak może człowiek wejść na tą płaszczyznę, tego stylu życia, a chodzi o to żeby takim być, zanim coś zacznę robić jeszcze (przed zbliżeniem). Kojarzy ktoś zasadę: być- robić- mieć? Taka kolejność, obojetnie co wybierasz.


Aha i nie zasypywajcie mnie stertą materiałów czy ksiązek, bo ja już z doświadczenia wiem, że jak ktoś się takich rzeczy naczyta, to potem robi mu się sieczka w glowie i nie wie co, do czego. Sam wiem z doświadczenia już;)

Konkretnie w paru zdaniach od Panow, ktorzy taki styl zycia prowadza jak ja, sex z nieznajomą bez zobowiazan, parę lasek w 1 dzien i moja podstawa na temat sexu, jako jedności- pojednania, dawania przyjemności. Bo ja to i tak dopasuję ewentualnie do mojego dsowiadczenia jakby co:)

No to dzięki za pomoc, trzymajcie się i powodzenia.


http://www.podrywaj.org/forum/jak_najlepiej_wejsc_w_sex_bez_zobowiaza