Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #wypadek

Wypadki podczas sexu

Spotkały mnie już 2 sytuacje w których mój członek ucierpiał do krwi.Pierwszy jak znajoma robiła mi francuza bez zabezpieczenia zahaczyła... a drugi teraz w pierwszy dzień świąt poznałem na świątecznej imprezie fajna kobietę miła urocza i w ogóle wylądowaliśmy u mnie w łóżku. Nie wiem co się stało ale rano patrze w sumie to ona zauważyła a tu mam krew na rekach z mojego członka na początku nie wiedziałem że to z niego. Spokojnie wstałem na luzie wyszedłem do toalety myje ręce i myślę sobie pewnie palcówkę robiłem a ona miała okres potem znowu może dziewica ale jak dziewica i poszła na pierwszym spotkaniu do łóżka w pierwszy dzień świat? nie, wchodzę z powrotem i pytam czy miała może okres ona że nie no to nic zmiana tematu i pytam czy chce coś do picia. Tak to rozkminiać zacząłem gdy wyszła co to mogło być że nie sprawdziłem sprzętu od środka ale potem to zrobiłem i jednak obdarła mi go.... Myślę sobie dzizys to już drugi wypadek z obca kobietą z krwią w roli głównej z mojego członka.... Dodam że dziewczyna byłą fajna ale teraz nie odpisuje może ryje sobie głowę o co z tych chodziło he

Mieliście takie przygody nieszczęśliwe??


http://www.podrywaj.org/forum/wypadki_podczas_sexu
  • Odpowiedz