Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Wyrwane z kontekstu - LACHOCIĄG, DUPODAJA I LODZIARA !? - bleee ???

Cześć!

Ostatnio rozmawiałem z kolegą i poruszył on ciekawy dla mnie temat, dlatego postanowiłem podzielić się nim tutaj.

Biorąc pod uwagę doświadczenia innych znajomych i tego co tutaj czytam zauważyłem też pewną rzecz.

Mianowicie, jak często spotykacie z określeniami jakie zawarłem w tytule? Jaki one mają wydźwięk?

Oczywiście negatywny. Nie zważając na konsekwencje bombardujemy tymi wysublimowanymi epitetami kobiety, które... no, to robią.

Kumpel do mnie z tekstem: Jak myślisz dlaczego część z nich potem nie chce się z nami przespać, mimo, że tego chcą? Dlaczego sex oralny to dla nich czyste zło...

Szybko mi wyjaśnił, że sami strzelamy sobie w stopę... tj. w fiuta, i ładujemy do głów kobiet informacje, że takie zachowanie powinno być piętnowane.

Wydało mi się to mocno logiczne.

Dla pełnego zrozumienia tematu opisał mi pewną sytuację:

Idzie para i facet widzi gdzieś daleko koleżankę z pracy i mówi do swojej partnerki:

- Widzisz, tam Ania z mojej pracy idzie. Fantastyczna dziewczyna. Lodziara jak siemasz. Fantastycznie, że są jeszcze dziewczyny, które potrafią w doskonały sposób zaspokoić swojego mężczyznę oralnie.

Co o tym sądzicie?

Może czas przestać używać tych słów jako negatywnego opisu jakiejś kobiety a mającego chyba tylko na zadaniu upustu naszej frustracji, że komuś tam daje i ciągnie a nam... nie.


UB - Ugly Babe / Brzydka Dziewczyna

B - Babe / Normalna Dziewczyna

HB - Hot Babe / Ładna Dziewczyna

SHB - Super Hot Babe / Wystrzałowa Dziewczyna (na żywo widziałem dwa egzemplarze Wink )


http://www.podrywaj.org/forum/wyrwane_z_kontekstu_lachociag_dupodaja
  • 1