Wpis z mikrobloga

Wiem, że na wykopie śledzicie również kanał "jak to ogarnąć" na youtube i historię Natalii, narkomanki uzależnionej od heroiny.
Nie wiem jednak czy zdajecie sobie sprawę, jak oszukała ona widzów i być może prowadzącego program.
Istnieją dowody na to, że w weekend szalała na koncercie pseudorapera Toncia biorąc dożylnie narkotyki. Na hyperreal pojawiło się kilka postów poświadczających.
Nie dawajcie się nigdy nabierać takim osobom, one w ten sposób zarabiają na swój nałóg. Wypadałoby poinformować gościa który prowadzi kanał i jej pomaga.
Oczywiście cała kasa jaką zarobiła poszła na towar.

Dowody są w tym wątku na ostatnich stronach:
https://hyperreal.info/talk/dlaczego-kometha-popularyzuje-na-yt-t65357.html

Sprawdzone info.

ivałki = przyjmowanie narkotyków dożylnie

#afera #narkotykizawszespoko #jaktoogarnac #polskiyoutube #hyperreal
chlorine_free - Wiem, że na wykopie śledzicie również kanał "jak to ogarnąć" na youtu...

źródło: comment_PoFIdt42e3UWOppfyYcyxLOe1r97cLn1.jpg

Pobierz
  • 37
Masakra,z tymi cpunami i alkoholikami :( Ogladam JTO od dawna ,aczkolwiek zdaje sobie sprawe ,ze ten caly J.K to śliski człowiek. Tak czy siak ,nie wierze już ,ze komukolwiek uda sie wyjśc z nalogu .Przyznaje ,dalam sie nabrać ,ze ta N jak narkomanka ma szczere chęci zmiany swojego zycia ,ale okazuje sie ,ze to kolejny cpun ,niestety skazany na....
Ciekawa jestem ,czy Kurzątkowski zdaje sobie sprawe ,z tego ,ze zostal oszukany ,a moze od poczatku bral udzial w tej mistyfikacji.
Spoko, już ona coś wymyśli, głupia nie jest, ćpunka zawsze znajdzie sposób na naćpanie się


@NaczelnyHejter: Patenty są ogólnie znane i nie trzeba do tego żadnej specjalnej "mądrości". Nielegalne w rodzaju kradzieży, oszustw czy handlu narkotykami, albo legalne, czyli prostutucja, show-upy czy przyssanie się do jakiegoś żywiciela. Przy czym handel odpada z wiadomych względów.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.