Wpis z mikrobloga

Wiem, że na wykopie śledzicie również kanał "jak to ogarnąć" na youtube i historię Natalii, narkomanki uzależnionej od heroiny.
Nie wiem jednak czy zdajecie sobie sprawę, jak oszukała ona widzów i być może prowadzącego program.
Istnieją dowody na to, że w weekend szalała na koncercie pseudorapera Toncia biorąc dożylnie narkotyki. Na hyperreal pojawiło się kilka postów poświadczających.
Nie dawajcie się nigdy nabierać takim osobom, one w ten sposób zarabiają na swój nałóg. Wypadałoby poinformować gościa który prowadzi kanał i jej pomaga.
Oczywiście cała kasa jaką zarobiła poszła na towar.

Dowody są w tym wątku na ostatnich stronach:
https://hyperreal.info/talk/dlaczego-kometha-popularyzuje-na-yt-t65357.html

Sprawdzone info.

ivałki = przyjmowanie narkotyków dożylnie

#afera #narkotykizawszespoko #jaktoogarnac #polskiyoutube #hyperreal
chlorine_free - Wiem, że na wykopie śledzicie również kanał "jak to ogarnąć" na youtu...

źródło: comment_PoFIdt42e3UWOppfyYcyxLOe1r97cLn1.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@chlorine_free ehhhh
No cóż, akat mam nadzieję, że ktoś się jej do dupy za to dobierze i za oszustwo samo pójdzie siedzieć
Ktoś na serio będzie potrzebować pomocy, to ludzie nie pomogą, bo będą na taką osobę patrzeć przez pryzmat takiej idiotki
  • Odpowiedz
@chlorine_free: Oni są siebie warci, oboje są zakłamani i manipulują, a zależy im tylko na kasie, dalej będzie pokazywał N, bo jej historia się dobrze sprzedaje, a dla mnie zawsze była typem laski, która by #!$%@?ła gałe za działke i nigdy jej nie wierzyłem
  • Odpowiedz
@chlorine_free: ta znany jest jej nick na stronce hyperreal
I to od początku jej wystąpień. Więc nie wiem czemu udostępnia tam takie info do tej pory xd trochę idiotyczne.

JK na pewno o wszystkim wie tylko ukrywają to oboje przed widzami, a dokładniej przed typowymi grazynkami, które mocno kibicują narkomance
  • Odpowiedz
@chlorine_free: ja od początku wiedziałem, że ona nie wyjdzie z nałogu i cały trud tego youtubera na marne. Szkoda, że jest on taki naiwny i chce pomagać tym, którzy szukają w nim sponsora. Zawiózł tą narkomankę na detoks za swoje pieniądze, znając życie kupił jej pełno jedzenia, fajek itp. a ona olała i znów daje po kablach.
W jednym z odcinków o niej poruszyli temat jej byłego, który zmarł 2 miesiące
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: akurat o narzeczonym mówiła, że powód śmierci był niezwiązany z ćpaniem i że on nie ćpał w ogóle. swoją drogą, Natalka, jeśli to czytasz, chętnie udzielę Ci lekcji mejkapu za frajer, bo strach patrzeć na Ciebie.
  • Odpowiedz
@sketchycut: poczytaj o niej w necie, nie chce mi się w historii szukać ale znalazłem miejsce gdzie się wypowiadała z pół roku temu o tym. zaćpał się a teraz udaje, że on nie ćpał.
masz rację, aczkolwiek jak na ćpunkę całkiem nieźle wyglada
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka Nie miałem na myśli konkretnie filmików z N. Chociaż nawet te moim zdaniem zniechęcają do ćpania mocnych opioidów mimo, że główna bohaterka wypowiada się czasem o nich z sentymentem. Pokazany jest destrukcyjny wpływ ćpania na samą bohaterkę oraz jej rodzinę. Nawet jeśli sama bohaterka czasem zdaje się niczego nie żałować to wprawne oko dostrzeże mechanizmy typowe dla uzależnienia. Wyparcie, próby manipulacji itd. Dla mnie nawet to ma wartość edukacyjną. Osobiście z
  • Odpowiedz