Wpis z mikrobloga

Jestem jedną z wielu osób która usuwa konto po wybuchy tej afery #dziewczynybeztabu
Brzydzę się siedzieć tutaj z takim intelektualnym chlewem, zrobiliście z tego portalu jakiś jeden wielki syf, i coraz więcej normalnych osób będzie stąd uciekać żeby nie utożsamiać się z tym.
Uważam, że wykop to banda mizoginów którzy znaleźli sobie idealną rozrywkę w postaci gnębienia, straszenia i niszczenia życia niewinnym dziewczynom.
Na początku chodziło o to żeby facet dowiedział się o zdradzie żony - i sama to popierałam. Ale to co się #!$%@?ło później to przeszło wszelkie granice. Zachowujecie się jak małpy w zoo. Jak 12 latki na wycieczce szkolnej, gdzie w końcu można mówić "dupa" bo mama nie słyszy.
Kobieta może uprawiać seks z kim chce. Dopóki nikogo nie zdradza, nikogo nie krzywdzi - niech i co godzinę ma nowego partnera. To jest jej sprawa i jej sumienie. Jej ewentualny problem. Nie macie nawet najmniejszego prawa mówić komukolwiek co ma robić.
A wiecie czemu tak was to boli? Bo sami nie ruchacie. I nie dziwi mnie to. Kto by chciał iść do łóżka ze spierdoksem który pasjonuje się szukaniem na kogoś haka na zamkniętej grupie o tematyce intymnej? Wam nie jest wstyd być dorosłymi chłopami i zajmować się czymś takim?
Bardzo dobrze że ten co to zaczął dostał bana. I oby miał z tego powodu problemy, za rozpoczęcie tego całego cyrku i za "przypadkowo nieudaną" cenzurę danych.
Usuwam konto bo brzydzę się siedziec w jednym miejscu z taką umysłową trzodą chlewną, z intelektualnym bagnem. Z obrzydliwymi mizoginami którzy czerpią satysfakcję bo laska X czy Y będzie się wstydziła. Powiem wam w sekrecie - ona będzie się czuła głupio tydzień, może dwa, a wy będziecie #!$%@? całe życie z takim podejściem. Trzeba mieć przepalone styki we łbie żeby wysyłać screeny komentarzy do rodziców, pracodawców, znajomych. Trzeba być brainletem. Taki obraz wasz.
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@norepinefryna: Kompletnie się zgadzam i sama właśnie usuwam konto, do czego się w sumie zbierałam od dłuższego czasu, bo to co się tu dzieje jest strasznie żałosne. Tak samo jak żałośni są goście, którzy mają ból dupy o to, że dziewczyna ma czelność uprawiać seks. Dzięki bogu jest jeszcze prawdziwe życie i ono pięknie takich gości weryfikuje, bo jakimś dziwnym trafem te mistyczne "chady" to po prostu spoko ziomki, co
  • Odpowiedz
@ffdgh: Te puszczalskie szmaty to Twoje przyjaciółki powiadasz? Ameryki nie odkryłaś, od dawien dawna wiadome jest, że człowiek dobiera sobie towarzystwo adekwatne do swojego poziomu. Jedyne czego moge szukać w towarzystwie osób takiego pokroju, to najbliższego wyjścia ewakuacyjnego. essa
  • Odpowiedz
@norepinefryna

Z tego co wiem nie trzeba mieć 18 lat żeby legalnie móc uprawiać seks

Ale tu nie chodzi jedynie o legalność ale również o moralność i bezpieczeństwo zdrowotne. Liczne stosunki seksualne z wieloma mężczyznami, często całkowicie nieznajomymi są zjawiskiem skrajnie patologicznym. Młode kobiety niszczą sobie przez to życie więc to naturalne że nikt ich za to nie chwali tylko raczej wyraża politowanie i dezaprobatę.
  • Odpowiedz
@Himre

co jest patologicznego w tym?

jak to co? Pod względem fizycznym, zagrożenia zakażenia chorobami wenerycznymi, HIV itd. Zagrożenia bezpieczeństwa, młoda głupia dziewczyna która oddaje się obcym mężczyznom naraża się na bycie ofiarą przemocy, może zostać pobita, zgwałcona, nagrana i szantażowana, może dojść do upublicznienia nagrań ze stosunków seksualnych wbrew jej woli. Pod względem psychicznym duża ilość partnerów seksualnych utrudnia w późniejszym czasie bycie w stałym związku, małżeństwie. Kobieta cały czas
  • Odpowiedz
@: Trochę śmieszne bo strzelanie tekstami "hurr durr kuciapy nigdy nie widziałeś piwniczaku" jest równoznaczne z czepianiem się o fakt że kogoś pół wsi obracało...
  • Odpowiedz