Wpis z mikrobloga

Jestem jedną z wielu osób która usuwa konto po wybuchy tej afery #dziewczynybeztabu
Brzydzę się siedzieć tutaj z takim intelektualnym chlewem, zrobiliście z tego portalu jakiś jeden wielki syf, i coraz więcej normalnych osób będzie stąd uciekać żeby nie utożsamiać się z tym.
Uważam, że wykop to banda mizoginów którzy znaleźli sobie idealną rozrywkę w postaci gnębienia, straszenia i niszczenia życia niewinnym dziewczynom.
Na początku chodziło o to żeby facet dowiedział się o zdradzie żony - i sama to popierałam. Ale to co się #!$%@?ło później to przeszło wszelkie granice. Zachowujecie się jak małpy w zoo. Jak 12 latki na wycieczce szkolnej, gdzie w końcu można mówić "dupa" bo mama nie słyszy.
Kobieta może uprawiać seks z kim chce. Dopóki nikogo nie zdradza, nikogo nie krzywdzi - niech i co godzinę ma nowego partnera. To jest jej sprawa i jej sumienie. Jej ewentualny problem. Nie macie nawet najmniejszego prawa mówić komukolwiek co ma robić.
A wiecie czemu tak was to boli? Bo sami nie ruchacie. I nie dziwi mnie to. Kto by chciał iść do łóżka ze spierdoksem który pasjonuje się szukaniem na kogoś haka na zamkniętej grupie o tematyce intymnej? Wam nie jest wstyd być dorosłymi chłopami i zajmować się czymś takim?
Bardzo dobrze że ten co to zaczął dostał bana. I oby miał z tego powodu problemy, za rozpoczęcie tego całego cyrku i za "przypadkowo nieudaną" cenzurę danych.
Usuwam konto bo brzydzę się siedziec w jednym miejscu z taką umysłową trzodą chlewną, z intelektualnym bagnem. Z obrzydliwymi mizoginami którzy czerpią satysfakcję bo laska X czy Y będzie się wstydziła. Powiem wam w sekrecie - ona będzie się czuła głupio tydzień, może dwa, a wy będziecie #!$%@? całe życie z takim podejściem. Trzeba mieć przepalone styki we łbie żeby wysyłać screeny komentarzy do rodziców, pracodawców, znajomych. Trzeba być brainletem. Taki obraz wasz.
  • 42
@norepinefryna z tym pisaniem do męża/chlopaka, że żona/dziewczyna przyprawiła mu rogi to się z tym zgadzam.. Nie uważasz też, że rodzice/starsze rodzeństwo nieletnich dziewczyn nie powinno wiedzieć co ich pociecha robi? :)
Ogólnie trochę prawdy w tym jest. Duża część wykopowiczów ma problem ale na tle psychicznym..