Wpis z mikrobloga

Możecie mi powiedzieć czemu każdy się #!$%@? do tego co #!$%@?ł Theon? Co innego miał zrobić? Stać i czekać aż liczking podjedzie i go #!$%@? na hita, albo jak wyśle swoje zombiaki? Bo nie oszukujmy się z taką op postacią w sprawiedliwej walce 1vs1 się wygrać nie da. I tak już nie żył. Zginąć w szarży na przeciwnika patrząc śmierci w oczy jest o wiele bardziej bohaterskie niż czekanie. Zresztą historia pokazuje że takie "beznadziejne" ataki są w naturze człowieka (Bitwa o Camerone, bitwa pod Shiroyamą, itd można by wymieniać w nieskończoność)
#got
Pobierz United - Możecie mi powiedzieć czemu każdy się #!$%@? do tego co #!$%@?ł Theon? Co in...
źródło: comment_jYXo6Az6NsspwTFJDVCEVco7Z20gszAR.jpg
  • 26
@United: Wydaje mi się, że on miał na wszystko #!$%@?. Żadnej rady przed bitwą, żadnej rady w czasie bitwy, żadnych słów typu "spokojnie, to się zaraz skończy". Taki trochę psychopata, wolał polatać wronami, niż jakoś pomóc, a mógł wwargować się w Ducha czy jakiegoś smoka. Jaimiemu coś tam przepowiedział z tego co kojarzę, więc coś może wiedzieć o przyszłości. A, i wiedział że Jaimie przyjedzie, bez powodu nie siedziałby na dziedzińcu
@United akurat przy wątku z Theonem się wzruszyłem, jak Bran powiedział do niego, że jest dobrym człowiekiem. Ta szarża była pięknym podsumowaniem tej postaci - jak ze zwykłego tchórza i zdrajcy przeistoczyl się w bohatera, który wypełnił dane słowo.
@United gdyby obrona była skuteczniejsza to nocny król nie przyszedlby tak wcześnie do brana i przez to tak wcześnie nie zginął.
Wszystko co dotąd robiłeś przyprowadzilo cie do miejsca w którym jesteś.
Czyli theon gdyby robił coś inaczej w swoim życiu, wtedy jego los mógłby go nie przywieźć pod to drzewo by zginął za brana. Tak samo wszystko co się działo podczas obrony sprawiło że nocny król zjawił się tam w tym