Wpis z mikrobloga

Możecie mi powiedzieć czemu każdy się #!$%@? do tego co #!$%@?ł Theon? Co innego miał zrobić? Stać i czekać aż liczking podjedzie i go #!$%@? na hita, albo jak wyśle swoje zombiaki? Bo nie oszukujmy się z taką op postacią w sprawiedliwej walce 1vs1 się wygrać nie da. I tak już nie żył. Zginąć w szarży na przeciwnika patrząc śmierci w oczy jest o wiele bardziej bohaterskie niż czekanie. Zresztą historia pokazuje że takie "beznadziejne" ataki są w naturze człowieka (Bitwa o Camerone, bitwa pod Shiroyamą, itd można by wymieniać w nieskończoność)
#got
United - Możecie mi powiedzieć czemu każdy się #!$%@? do tego co #!$%@?ł Theon? Co in...

źródło: comment_jYXo6Az6NsspwTFJDVCEVco7Z20gszAR.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@United: Mógł podczas szarży rzucić tę włócznię w nk, ale trzeba było go uśmiercić jakoś.
Ogólnie odcinek słaby technicznie i logicznie. Zrobiły się takie avengersy z superbohaterami, których nie da się zabić.
  • Odpowiedz
Nie dogodzisz każdemu. Sami znawcy filmowi itd tutaj są.


@Zygolas: Akurat jego śmierć nie była taka głupia. Problem w tym, że logika zachowań całej reszty leżała i błagała o zamordowanie scenarzystów
  • Odpowiedz
Więc może jedyna możliwością na zabicie Nk była akcja arrya assasin.


@sprawa: assasin, który 5 minut wcześniej bał się kilku zombi w bibliotece i został przez nie wykryty, ale cała reszta armii z ochroną dookoła NK, który wykrył Jona z odległości nie zauwazyła ass-syna ze sztyletem.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Nie napisałem nigdzie, że zrobiono źle, czy też bezsensownie tę scenę. Była naprawdę ok. Ja nic do tego odcinka nie mam i nie rozumiem jak można być takim ignorantem i doczepiać się do wszystkiego jak leci. Może gdyby jakieś sceny zrobili inaczej, lepiej itd... To i tak znaleźliby się narzekacze jak zawsze.

Problem takich uniwersów (filmów, książek, seriali, gier) jest taki... Że czym więcej wychodzi części, tym ludzie zatracają się w tym i oczekują nie wiadomo czego. Pomijając, że wymagają już cudów i samych świetnych odcinków, części itd. Wsiąkają w ten świat i dostają #!$%@? na zasadzie (ich wizja dalszego uniwersum). I cokolwiek autor/autorzy, by nie zrobili nie będzie nigdy spełniać wymagań widza/gracza.

Tak padło i padnie wiele gier/seriali/filmów itd. trzymanych w jakimś uniwersum.
Np. Gothic - przez hype i wymagania do następnych części te studio nawet nie ma sensu, by zaczynało nową część, po prostu zostaną zjedzeni
  • Odpowiedz
  • 0
@djtartini1 to prawda. Kolejny błąd scenarzystów. Według mnie to był jeden z głównych błędów tego odcinka. Gdyby w jakiś sposób wyjaśnili tą zależność to odcinek byłby dużo lepszy i spojniejszy.
  • Odpowiedz