Wpis z mikrobloga

Ehhhh to i ja dorzucę swoje trzy grocisze do #dziewczynybeztabu

Kręci się kolejna gównoafera, bo stuleje odkryły, że dziewczyny zdradzają i się ruchajo jak mają 15 lat, a oni mając 25 dalej nic.
Dziewczyny jak i faceci zdradzali od wieków. Po prostu mało kto to wtedy wiedział i #!$%@? to kogo obchodziło, bo nie było nawet wtedy dostępu do internetów... ba nawet telewizji nie było.

Niektóre #przegryw wysyłają do ich facetów wiadomości, że ich dziewczyny zdradziły. Spoko, jak tam nie macie swojego życia i tak bardzo interesuje was kto gdzie łyka #!$%@? to róbta co chceta detektywi. (oo może zróbcie karierę jako detektyw, przynajmniej hajs byście za to dostawali XD)

ALE #!$%@?, pisać do ich rodzin? Babć ? XD że ich wnuczka się ruchała 4-5 razy? XD JA #!$%@?

Sam mając 16 lat, nie takie inby z dziewczynami widziałem i wiem, że dziewczyny w tym wieku to jest emocjonalna parobola, a budowanie związku z takimi to czysta loteria, bo po prostu nie dorosły do związków. Niektóre zmądrzały i założyły normalne rodziny, a niektóre dalej się ruchają z kim popadnie i zdradzają.

Naprawdę, ale nie napisałbym tego wpisu gdyby nie jeden komentarz

chodzi tylko o to żeby następne pokolenia nie były wychowywane przez młodociane prostytutki


Uprzedzam, to nic nie da XD
Tak było jest i będzie

Jedyne co macie z tego to zabawę z niszczenia komuś życia, pisząc do obcych wam ludzi

I mogę się założyć, że gdyby to z wami chciały te dziewczyny zdradzić swoich facetów, to byście byli szybciej gotowi niż ja bym zdążył #!$%@?ć browara

#gownowpis #afera
  • 176
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: Pewnie dużo jest tu osób, co znalazło sobie dziewczynę i nie potrafiło utrzymać jej w ryzach bo są typowymi #!$%@? i ukochana Amelka która była pierwszą dziewczyną i miała być tą jedyną zdradziła, bo przegrywowi z wypoku nawet nie stawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Damianowski: masz duzo racji panie kolego. Z tym ze niektórym panienka zdrady wchodza w krew i kontynuują skakanie po innych bolcach. Trzeba rozgraniczyć dziewczyny co sobie ruchaja jakiś typów nie będąc w związku oraz te co bezczelnie zdradzają i te gnębić. Chociaz tak jak mówisz takie 17 jeszcze gówno wiedzą co robią. Ich nastolatkowi chłopacy tez pewnie mają siano w głowie i często robia podobne rzeczy. Pamiętam bo sam mial
  • Odpowiedz
@Damianowski: tak, ale pytałeś po co być z taką, do której ma się wątpliwości - to ci odpowiedziałem, że lepiej ruchac taką, do której ma się wątpliwości niż jakąś losowa, która nie jest z Tobą w związku.
  • Odpowiedz
@Insam27: raczej okrzyk rozpaczy bo „yhyhyhy nie mam dziewczyny, żadna mnie nie chce a te sobie wybrały 20 lepszych niż ja yhyhyhy” tak jak pisałam, musisz być naprawdę #!$%@? człowiekiem
  • Odpowiedz
@superstara: gdyby mi się chciało mógłbym w każdej chwili znaleźć sobie tłustą karyne która (taj jak większość kobiet) nic nie potrafi robić po xa oglądaniem netflixa, ale znam swoją wartość i wiem że zasługuje na kogoś lepszego, albo inaczej mówiąc nie biorę udziału w wyścigu szczurów o cipe która nie prezentuje sobą żadnych wartości.
  • Odpowiedz
@Insam27: co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie nie jesteś zbytnio atrakcyjny na rynku matrymonialnym. A te dziewczyny raczej wątpię, że uprawiały seks z byle sebkiem. Jakbyś mógł to pewnie byś się tutaj chwalił jaki to z ciebie playboy ale los ci na to nie pozwolił więc zgrywasz katola. Może seks tylko i wyłącznie po ślubie?
  • Odpowiedz
@superstara: gdyby nie było hipergamii nawet będąc rzekomym sebkiem miałbym szansę na partnerki o podobnym statusie społecznymm. I jeżeli nie mam szans na posiadania partnerki to dobrze wiem, że nie we mnie jest problem tylko na rynku matrymonialnym, do którego nie zamierzam się dostosować. Innymi słowy wychodzę z założenia, że jeżeli będąc nie pijącym i nie palącym mężczyzną posiadającym zainsteresowania bardziej ambitne niż imprezy, podróże, spanie i jedzenie to zasługuje
  • Odpowiedz
@superstara: natomiast nie zasługuję na partnerkę umiejąca ortografię. @Insam27: zauważyłam. Hipergamia to wasze głupie wytłumaczenie waszego bycia nieudacznikami. Wiesz co się zmieniło? Kobiety zyskały prawa równe mężczyznom i w końcu mogą sobie same wybrać partnera i ich ilość
  • Odpowiedz