Wpis z mikrobloga

Ehhhh to i ja dorzucę swoje trzy grocisze do #dziewczynybeztabu

Kręci się kolejna gównoafera, bo stuleje odkryły, że dziewczyny zdradzają i się ruchajo jak mają 15 lat, a oni mając 25 dalej nic.
Dziewczyny jak i faceci zdradzali od wieków. Po prostu mało kto to wtedy wiedział i #!$%@? to kogo obchodziło, bo nie było nawet wtedy dostępu do internetów... ba nawet telewizji nie było.

Niektóre #przegryw wysyłają do ich facetów wiadomości, że ich dziewczyny zdradziły. Spoko, jak tam nie macie swojego życia i tak bardzo interesuje was kto gdzie łyka #!$%@? to róbta co chceta detektywi. (oo może zróbcie karierę jako detektyw, przynajmniej hajs byście za to dostawali XD)

ALE #!$%@?, pisać do ich rodzin? Babć ? XD że ich wnuczka się ruchała 4-5 razy? XD JA #!$%@?

Sam mając 16 lat, nie takie inby z dziewczynami widziałem i wiem, że dziewczyny w tym wieku to jest emocjonalna parobola, a budowanie związku z takimi to czysta loteria, bo po prostu nie dorosły do związków. Niektóre zmądrzały i założyły normalne rodziny, a niektóre dalej się ruchają z kim popadnie i zdradzają.

Naprawdę, ale nie napisałbym tego wpisu gdyby nie jeden komentarz

chodzi tylko o to żeby następne pokolenia nie były wychowywane przez młodociane prostytutki


Uprzedzam, to nic nie da XD
Tak było jest i będzie

Jedyne co macie z tego to zabawę z niszczenia komuś życia, pisząc do obcych wam ludzi

I mogę się założyć, że gdyby to z wami chciały te dziewczyny zdradzić swoich facetów, to byście byli szybciej gotowi niż ja bym zdążył #!$%@?ć browara

#gownowpis #afera
  • 176
  • Odpowiedz
@Damianowski: Mi w ogóle nie szkoda tych karynek, ponieważ to kretynki, idiotki i imbecylki. Kto normalny zwierza się ze zdrad, preferencji seksualnych, ilości partnerów i rzeczy, które mogą zaszkodzić na 60 tys grupie na fb pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem??
Kobiety to serio takie duże dzieci i nie można im pozwalać na zbyt dużo, bo one będą robić nielogiczne ale "modne" rzeczy. Przecież na takiej grupie mogła być siostra,
  • Odpowiedz
Z tym że dziewczyny w wieku 16 lat mają burze hormonów to się zgodzę, ale jeżeli zdradza i to z różnymi facetami, to nie ważne ile by lat nie miała, to jest juz jest #!$%@?ą. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że warto przed takim pustakiem ostrzec, bo dostałem podobne ostrzeżenie przed moją ex od jakiegoś typa z fejk konta na fb, niby nie chciało mi się w to wierzyć ale postanowiłem zachować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janeeyrie: żałosny to jest twój poziom zrozumienia tekstu pisanego.
Dlaczego nie mieliby mieć skrupuły jeżeli nie są w związku? Do tego większość facetów jakich znam unika mężatek...
Jesteś jak typowa różowa skupiasz się na tym co ci wygodne, czyli he he wykopki szkalują kobiety za wielu partnerów, a nie na istocie problemu, czyli że puszczają się jak są z kimś na związku i okłamują partnera.
Fakt, że nie jesteś w
  • Odpowiedz
@Damianowski walisz głową w ścianę, szkoda prądu.
"stuleje odkryły, że dziewczyny zdradzają i się ruchajo jak mają 15 lat, a oni mając 25 dalej nic." - sedno sprawy.
Żaden z wielbiących dziewice wykopowych spermiarzy nie jest w stanie zrozumieć o czym piszesz, o głębszym przemyśleniu konsekwencji nawet nie marzę. Młodzież nabuzowana hormonami tak miewa i dopóki nie znajdą sobie partnerek/partnerów dalej będą wchodzić innym do łóżka.
"chodzi tylko o to żeby
  • Odpowiedz
@Damianowski: #!$%@? mnie taki protekcjonalny ton w stylu "żeby robić x trzeba mieć 15 lat, zakola <dodaj jakąś negatywną cechę". Właściwie to skąd wiesz że tak jest? Ja popieram #!$%@? niewiernych ludzi (nie tylko kobiet) a jakoś całe zycie miałem normalne relacje z kobietami i zupełnie dużą satysfakcję z siebie.

"I mogę się założyć, że gdyby to z wami chciały te dziewczyny zdradzić swoich facetów, to byście byli szybciej gotowi
  • Odpowiedz
@Damianowski: Ja tutaj w sumie napiszę coś od siebie. Fajnie, że miałeś nałóg który mogłeś w fajny sposób realizować xD A odnośnie całej tej sprawy to tak ogólnie takie 6/10, czuć trochę słodkiego posmaku inby, ale troszkę też takim kwasem bólu czuć, ale zasadniczo mogę polecić, bo darmowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie to mam obie strony gdzieś, bo to nie mój temat i jest
  • Odpowiedz
Niestety twoj autorytet w sprawie picia piwa kategorycznie nie ma przelozenia na inne sfery zycia. Jest wrecz odwrotnie - widac jak implikuje wypaczone podejscie do wielu spraw. Zenada. Nie myslales moze o rozpoczeciu procedury usuniecia konta? Twoja formula mikroblogera juz sie wyczerpuje i konczysz zataczanie slynnego cyklu na mirko.
  • Odpowiedz
  • 1
@SpeedyG jestem rocznik 92 i też miałem #!$%@? nudesow z czasów Liceum - a wtedy smartfonów nie było i snap chatow. Dziewczyny jakim cyfrowym aparatem robiły zdjęcie i wysyłaly na maila albo gadu gadu
  • Odpowiedz