Wpis z mikrobloga

  • 1
@Amina faktycznie drogie te badania :/ samo ltt 500 zl ;/ czyli tyle ile będę płaciła za wizyte u neurologa w przyszłym tygodniu. Zobaczę co doradzi lekarz. A jak jest w Twoim przypadku? W każdym razie dzięki za info ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@adamosx a jakie miałeś objawy? Badania pod kątem sm były robione? Czy miałeś zmiany deminalizacyjne i prążki w punkcji? Jak przebiegała diagnoza? Przepraszam za grad pytań, ale jestem ciekawa :)
  • Odpowiedz
  • 0
@WillyJamess na pewno się odezwę, ale dopiero jak postawią mi pełną diagnozę. Czytałam ich historię, jak i chyba wszystkich spod tagu o sm i na pewno będę się zgłaszać i obserwować :)
  • Odpowiedz
  • 0
@sunny-d jadę do szpitala, będzie mnie prowadził dr Bonek. Na lato juz mam być leczona.  Nie wiem czy będę płacić i ile jak juz. Jesienią ma mnie wrzucić do jakiegoś nowego programu z międzynarodowym lekiem najnowszym, bo skończył się nabór ostatnio.  No i się boję trochę, bo mam jakąś zmianę w mózgu, która jest warstwowa i coś wspomniał pod nosem o balo :/ a to jakieś gowno :(
  • Odpowiedz
@czeburashka: Nie łam się, najważniejsze, że od razu idziesz po swoje i pniesz się do przodu. Wiadomo na początku na pewno jest to szok ale myślę, że w miarę z upływem czasu będzie tylko lepiej :) No i otaczaj się bliskimi, którzy Cię będą podnosić na duchu!
  • Odpowiedz