Wpis z mikrobloga

@Antystuleja Siła twoich argumentów po prostu p0wala. Znowu musimy wyjaśnić parę rzeczy.
Po pierwsze nie jestem ani dzieciaczkiem (wieku nie zdradzę ze względu na ochronę danych osobowych) mogę jedynie powiedzieć że jestem osobą dorosłą. Nie jestem również "nerdem", którego za 10 lat będziesz uwazać za pana życia bo będzie zarabiać porządne pieniądze, mieć rodzinę i co najważniejsze brak chorób wenerycznych. Po drugie miałem kilka dziewczyn w swoim życiu przy czym niektóre wykazywały
@SzybkiPociskAkacza mam żonę i dziecko i zero chorób wenerycznych więc jestem wygrywem? XD wow! Dobrze wiedzieć, dzięki że mnie oswieciles bo nie wiedziałem XD tylko w przeciwieństwie do Ciebie potrafilem się przyznać do błędu żonie jak nagialem jej zaufanie a Ty ciągle uważasz że to Twoje były zawiniły. Kij ma dwa konce pamiętaj debilu XD
@SzybkiPociskAkacza a konto moge mieć tu jka każdy inny człowiek, nie będę go usuwal bo mam inne poglądy i nie jestem ameba XD nie Ty tu ustalasz zasady kolo. Naucz się szacunku do kobiet to w końcu może znajdziesz ta jedyna, polecam, sam to za późno zrozumiałem ale jak chcesz do końca życia pisać na wykopie jakie to p0lki są fuj to rób to co robisz, czyli nie ruszaj dupy sprzed kompa,
@SzybkiPociskAkacza nie, ale to jest jej sprawa? Też nie chce by córka była podobna do tego, ale tak jest na całym świecie nie tylko w Pl ;) po drugie co z tego że rodzice się dowiedzą? Do kaloryfera przypna? Często w tych grupach gdy jakas gowniara pytała czy seks w wieku 15 lat to za wcześnie to było mówione że tak etc, bo żona mi pokazywała kilka postów z grupy. A będąc