Wpis z mikrobloga

zwrot serialu w kierunku Avengersów


@waro: Dokładnie takie same odczucia. Gdyby ten odcinek był blockbusterem to bez wątpienia takie oceny byłyby uzasadnione. Lecz należy pamiętać, że ten odcinek należy oceniać w pewnym kontekście, a tym kontekstem jest wszystkie 8 sezonów.
@waro: No i oczywiście nie mogło zabraknąć argumentu, że tylko polackom sie nie podoba. Na reddicie w ogóle nie wylewają szamba na ten odcinek XD No ale cóż, nie ma co sie dziwić, że taki właśnie zwrot w kierunku Avengersów przyniesie więcej widzów niż zastosowanie jakiejkolwiek logiki w serialu oraz może jednak bardziej skupienie się na polityce etc. jak to było na początku
Może w następnych odcinkach pojawi się coś, co sprawi że kontekst całkowicie się zmieni i wtedy ten odcinek będzie majstersztykiem, przynajmniej taką mam nadzieję, bo jestem w #!$%@? zawiedziony takim zakończeniem wątku NK


@White_Knight_Rep_Dill: Dokładnie to samo pisałem po obejrzeniu. W sumie to jest trochę tak jak ze Snokiem w ep. 8. Jeżeli 9. wyjaśni skąd pochodzi itd., itdp., albo wprowadzi jakiś plot twist to wtedy trylogia się uratuje. A jeśli